Konkursy

Cykliczny konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcie miesiąca - Czerwiec
 

Najlepsze zdjęcia - Styczeń, Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec, Lipiec, Sierpień

1.miejsce - Oto zdjęcie prawdziwego, wyzwolonego artysty. Jak widać, praca twórcza wymaga często dużo trudu i poświęcenia, ale najważniejsze jest to, by czerpać z takich chwil dużo radości!

2.miejsce - Wyprawa w plener o wschodzie lub zachodzie słońca to sprawdzony sposób na uzyskanie niesamowitych efektów wizualnych na zdjęciu. Głębokie pomarańcze i intensywne żółcie na tle sinych gór oraz piękna gra światła i cienia urzekły nas i dlatego zdjęcie ląduje na drugim miejscu naszego zestawienia.

3.miejsce - Czas, kiedy dzień powoli chyli się już ku zachodowi, ma w sobie nutę niepowtarzalności. Bosa dziewczyna stojąca na powalonym pniu i oświetlająca lampionem ciemną taflę wody sprawia, że cała sceneria nabrała specjalnego, okrytego nutą tajemniczości wyrazu. Czy i tym razem coś czai się w wodnych głębinach?

4.miejsce - Krótkie i długie spacery na łonie natury to doskonała okazja do tego, by zamykać cudowne, radosne chwile w fotograficznych kadrach. Oplatający kapelusz dziewczynki piękny, wielokolorowy wianek z żywych kwiatów jest przysłowiową kropką nad i dziecięcego portretu.

5.miejsce - Sarny to z natury zwierzęta płochliwe, dlatego trzeba sobie zadać sporo trudu, by polowanie z aparatem w ręku zakończyło się sukcesem. Na tej fotografii doskonale udało się oddać ich naturę: wędrujące przez pole zwierzęta są jednocześnie dumne i dostojne, a przy tym delikatne i wdzięczne.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.