Konkursy

Cykliczny konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcie miesiąca – luty
1 miejsce – Położona wśród zieleni drewniana chata z widokiem na monumentalne, górskie szczyty to marzenie każdego wędrowca. Ten widok mógłby być naprawdę sielski, gdyby nie powalone drzewa na pierwszym planie, które stanowią przestrogę – przyroda to nie tylko piękno, ale także niszczycielska siła. Panu Grzegorzowi gratulujemy udanego ujęcia i zajęcia pierwszego miejsca w lutowej odsłonie naszego konkursu!

2 miejsce – Zachód słońca to niezwykłe zjawisko, a szczególnie nad wodą, co potwierdza ta fotografia. Ujęcie od razu wpadło nam w oko ze względu na przemyślaną kompozycję i niezwykły klimat, który można wyczuć już w pierwszej chwili. Imponująca kolorystyka nieba i wody, migoczące w oddali światła i na wpół przezroczysta postać dziecka na pomoście sprawiają, że zdjęcie jest bardzo tajemnicze i fascynujące.

3 miejsce – Aktywność na świeżym powietrzu to jeden z najlepszych sposobów na spędzenie czasu z dzieckiem zimową porą. Podobnie jak lepienie bałwana, tak i jazda na sankach to dla dzieci źródło radości i pozytywnej energii. Piękny, szczery uśmiech na twarzy chłopca stanowi doskonałe potwierdzenie tej tezy.

4 miejsce ­– Kreatywna zabawa z aparatem fotograficznym daje niesamowite efekty. Zdjęcie zabawkowego, starego samochodu osadzonego w rzeczywistym krajobrazie zdecydowanie przypadło nam do gustu. Fotografia została utrzymane w odcieniach sepii, co doskonale podkreśla klimat retro.

5 miejsce – Podniebne akrobacje zawsze wprawiają w zachwyt i zdziwienie. Ogromna, wielokolorowa sprężyna, która powstała na niebie na nas również zrobiła piorunujące wrażenie. Dwie postacie ludzkie na spadochronach przypominają dwa wielokolorowe ptaki i doskonale komponują się z widowiskowym efektem stworzonym na niebie.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.