Konkursy

Cykliczny konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcie miesiąca – październik
1 miejsce – Jesień to ta pora roku, kiedy przyroda powoli przygotowuje się do trudów zimy. Panuje atmosfera, spokoju, wyciszenia, w przyrodzie daje się wyczuć nutkę melancholii. Rozległe łąki zalewowe i delikatna, charakterystyczna dla tej pory roku mgła, która ukrywa kształty i kolory w oddali, tworzy na zdjęciu niesamowity nastrój, który nas urzekł. I właśnie ze względu na ten klimat i to przez duże K postanowiliśmy nagrodzić to zdjęcie pierwszym miejscem w naszej październikowej edycji konkursu.

2 miejsce – Oczy to najbardziej ekspresyjna część ciała. Mówi się, że są wręcz zwierciadłem duszy, ponieważ wyrażają prawdziwe emocje i pozwalają dostrzec w człowieku to, co pozornie niewidoczne gołym okiem. W tym ujęciu zachwyciły nas duże, błyszczące oczy dziewczynki. Są czarodziejskie, przenikliwe i niewinne – dzięki nim zdjęcie sprawia wrażenie bardzo osobistego. Naszą uwagę przykuła jednak nie tylko ekspresja oczu, ale także ust. Zdecydowanie to jedna z naszych ulubionych fotografii październikowych!

3 miejsce – Kot to zwierzę, którego piękno przyciąga, a tajemnicza osobowość urzeka. Na zdjęciu pięknie zostały oddane jego najbardziej charakterystyczne cechy: puszyste futro, okazałe wąsy, różowy nos i magiczne, błyszczące oczy. Zdjęcia puchatego modela podoba nam się jednak nie tylko ze względu na piękno zwierzęcia. Zaintrygował nas zaciekawiony wyraz pyszczka i wrażenie, że model wydaje się wcale nie zwracać uwagi na swojego fotografa.

4 miejsce – Żadna zabawa w domu, nawet ta najwspanialsza nie zastąpi tej na świeżym powietrzu. W czasie jesiennych spacerów obok kasztanów i żołędzi świetnie do zabawy sprawdzą się oczywiście wielobarwne liście. Zbieranie, rozrzucanie, tarzanie się w nich, brykanie i skakanie to zajęcia, którym oddają się one z upodobaniem. Spontaniczne miny dzieci, dobra perspektywa i świetne tło to trzy czynniki, których odpowiednie zestawienie zaowocowało ujęciem zasługującym na nasze wyróżnienie.

5 miejsce – Oto jesień w pełnej krasie. Liście o ciepłych, płomiennych barwach mocno akcentują swoją obecność i doskonale współgrają z kolorystyką stojących za nimi budynków. Dzięki nim mieszkańcy pobliskich bloków mają okazję oglądania jednego z najbardziej zjawiskowych spektakli w roku.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.