Konkursy

Cykliczny konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcie miesiąca – sierpień
Najlepsze zdjęcia - Styczeń, Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec, Lipiec, Sierpień

1.miejsce –  Fotografowanie w czasie wakacji to czysta przyjemność, ale zrobienie ciekawych ujęć to już nie lada wyzwanie. Tym razem urzekła nas piękna kolorystyka zdjęcia oraz niezwykle udana kompozycja. Ogromna energia, z jaką fale rozbijają się o brzeg, tworząc efekt rozlanego mleka, dodała zdjęciu niesamowitego charakteru.

 

2.miejsce – Pies jest najlepszym kompanem człowieka, okazuje się, że także na zakupach. Spontaniczne ujęcie czworonoga w wózku na zakupy na tle stoiska z alkoholem zrobiło na nas piorunujące wrażenie. Przyjęcie odpowiedniej perspektywy pozwoliło wspaniale oddać emocje zwierzęcia i w ten sposób, choć na moment zajrzeć w głąb jego psiej duszy. 

 

 

3.miejsce – Na zdjęciu udało się w sposób wspaniały uchwycić dziecięcą naturalność i spontaniczność. Dwie uśmiechnięte, przytulone do siebie dziewczynki  i wspaniała sceneria za nimi sprawiają, że patrzenie na ujęcie dostarcza wielu pozytywnych emocji.

 

4.miejsce – Ptaki są zazwyczaj płoche, dlatego zbliżenie się do nich, by wykonać ciekawe ujęcie jest trudnym zadaniem. Bardzo często wymaga to spędzenia wielu godzin na czekaniu. Tym bardziej doceniamy, że autorowi zdjęcia udało się podpatrzeć życie i urodę kaczki w jej naturalnym otoczeniu. Podziwiamy za wytrwałość i gratulujemy udanego ujęcia!

 

 

5.miejsce – Wesoły, wyginany ludzik to fajny gadżet do zabawy, który wywołuje pozytywne emocje. Tu okazał się wręcz idealnym modelem do wykonania zdjęcia. Jesteśmy przekonani, że sprawdziłby się także w innych, ciekawych aranżacjach!

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.