Konkursy

Cykliczny konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcie miesiąca – styczeń
1 miejsce – Zjawiska meteorologiczne potrafią zachwycić. A do grona tych najpiękniejszych bez wątpienia należy tęcza. Przepiękne, niczym malowane dziecięcymi kredkami niebo prezentuje się bajkowo na tle wzburzonego, mętnego morza. Naszym zdaniem to świetne ujęcie do wywołania w formacie XXL lub fotoobrazu na płótnie.

2 miejsce – Zimą wcale nie trzeba szukać daleko, by uwiecznić wspaniałe krajobrazy. Wystarczy pójść na spacer i zabrać ze sobą aparat. A to dlatego, że śnieg ma tę magiczną moc, że potrafi każdy krajobraz zmienić nie do poznania. Ośnieżone drzewa wyglądają imponująco. Wśród nich zatopione niczym we mgle domy dodają uroku scenerii.

3 miejsce – Noce spędzane pod kocem, kiedy z zapartym tchem śledziło się losy swoich ulubionych bohaterów – wiele osób wspomina te chwile ze swojego dzieciństwa z rozrzewnieniem. W końcu kiedyś posiadanie latarki to było coś! Dziś posiadanie latarki nie budzi już większych emocji, ale możliwość ukrycia się w nocy pod płachtą materiału z latarką i wciągającą lekturą, tak, by rodzice nie dostrzegli… – to wciąż pozostaje atrakcyjne.

4 miejsce – Szkło powiększające to nie tylko bardzo praktyczny gadżet, ale także świetny rekwizyt fotograficzny. Jego wykorzystane otwiera przed fotografującym zupełnie nowe możliwości. Odpowiednio wyeksponowane daje ciekawy efekty. Tak było właśnie w tym wypadku. Autor zdjęcia bardzo sprytnie je wykorzystał, tworząc ciekawe ujęcie. Wydaje się, że temu „wszystkowidzącemu oku” nie umknie żaden szczegół.

5 miejsce – stary, drewniany pomost, na którym można zatrzymać się, wyciszyć, oddać refleksji to bardzo popularny temat zdjęć. W tej wersji podoba nam się szczególnie. Ciekawy akcent kolorystyczny na tym zdjęciu wprowadza kolorowe ubranie dziecka.

 

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.