Konkursy

Cykliczny konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcie miesiąca – wrzesień
Cykliczny konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcie miesiąca – wrzesień

1 miejsce – Lato to pora roku, która kojarzy się ze smakiem sezonowych owoców. Aby na zdjęciu wyglądały świeżo i smakowicie trzeba jednak sporych umiejętności fotograficznych. Prezentowane na zdjęciu borówki amerykańskie oraz maliny pobudziły nasze kubki smakowe i dlatego honorujemy zdjęcie pierwszym miejscem w naszym zestawieniu najlepszych ujęć październikowych!

2 miejsce – Wykorzystanie efektu odbicia w fotografii to doskonały sposób na wykonanie nietuzinkowego zdjęcia. W tym celu można wykorzystać różne powierzchnie: taflę wody, kałużę, szybę. Nam przypadł do gustu wyraźny obraz widoczny w okularach mężczyzny. Pozytywny wydźwięk zdjęcia sugerujący błogi, letni wypoczynek wprawił nas w dobry nastrój.

3 miejsce – Fotografowanie krów wymaga doboru odpowiedniego tła oraz starannego przygotowania zwierząt. Zdjęcie niewielkiego stada krów spokojnie pasących się na trawie skłoniło nas do refleksji. Delikatne zamglenia krajobrazu sprawiły, że zdjęcie jest pełne uroku i swoistej tajemniczości.

4 miejsce – Piękne oczy to jeden z największych atutów kociego wyglądu. Nie dziwi nas fakt, że fosforyzujące odbicie urzekło tysiące lat temu Egipcjan, którzy uznawali te zwierzęta za święte. Nas kocie spojrzenie zachwyciło swoją głębią i intensywnością koloru. To prawdziwa magia!

5 miejsce – Ujęcia z wyskoku w ostatnich latach to jeden z najpopularniejszych motywów wykorzystywanych w czasie robienia zdjęć w plenerze. Uśmiech na twarzy dziewczynki, sielski krajobraz w tle oraz przyjęcie odpowiedniej perspektywy sprawiły, że postanowiliśmy wyróżnić to zdjęcie i zaliczyć je w poczet najlepszych zdjęć uczestników naszego konkursu.

 

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.