Konkursy

Cykliczny konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcie miesiąca Lipiec
 

Najlepsze zdjęcia - Styczeń, Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec, Lipiec, Sierpień

1.miejsce - Łąka pełna maków, dużo słońca oraz dwoje szczęśliwych ludzi wypoczywających ze swoim pupilem to sprawdzony przepis na udane zdjęcie wakacyjne. Nas urzekła pozytywna energia, która bije z tej fotografii!

2.miejsce - Biedronki są miłe, sympatyczne i kolorowe i dlatego stanowią zawsze bardzo wdzięczny motyw w makrofotografii. Nasycenie barw na zdjęciu sprawia, że biedronka i cała sceneria wokół niej wyglądają bajkowo.

3.miejsce - O to przykład dobrze skomponowanego kadru. Na zdjęciu świetnie udało się pokazać przyrodę i emocje związane z górskimi widokami. Motyw na bluzce dziewczyny doskonale wtapia się w krajobraz, a ruch ręki we włosach dodaje zdjęciu lekkości.

4.miejsce - Wykonane ujęcie wygląda na początek dobrze zapowiadającej się historii. Czyżby ten młody bocian skradał się, żeby zająć miejsce na opuszczonym fotelu?

5.miejsce - Robienie zdjęć z góry to sposób na to, by ukazać miasto w pełnej krasie. Patrząc na tę fotografię, trzeba przyznać, że sprawdza się stara zasada: zrobić dobre zdjęcie to znaczy wiedzieć, w którym miejscu stanąć.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.