Konkursy

CYKLICZNY KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIA MIESIĄCA - PAŹDZIERNIK 2021
1 miejsce

Las to świetne miejsce do spacerowania praktycznie o każdej porze roku, a dla dzieci to doskonałe miejsce do zabawy. W tym ujęciu zachwyciła nas perspektywa i osiągnięty dzięki niej kontrast pomiędzy wzrostem dziecka a sięgającymi nieba, ogołoconymi z liści drzewami. Gratulujemy dobrego ujęcia!

 Zdjęcia konkursowe - październik 2021

2 miejsce

Robienie zdjęć roślinom z bardzo bliskiej odległości to doskonały przepis na ujęcie, któremu nie będzie brakowało uroku. Jest niczym wejście w zupełnie nowy, nieznany dotąd świat. Nie inaczej jest w tym przypadku. Dmuchawiec oglądany w powiększeniu z niewielkiej odległości pozwala nam dostrzec to, czego normalnie w ogóle byśmy nie zauważyli i poczuć zachwyt!

 Zdjęcia konkursowe - październik 2021

3 miejsce

Konie to jedne z najdostojniejszych zwierząt na świecie. Ten szlachetny, spokojny rumak idealnie wkomponował się w lokalny krajobraz. Całe ujęcie wygląda niczym obraz wyjęty ze swoich ram. Podziwiamy!

 Zdjęcia konkursowe - październik 2021

4 miejsce

Ciemne, zachmurzone niebo i majaczące w oddali budynki tworzą ciekawy kontrast dla porośniętych trawą torów kolejowych. Ujęcie wydaje się mroczne, a przez to też intrygujące. Skłania do refleksji, skupia wzrok na dłużej.

 Zdjęcia konkursowe - październik 2021

5 miejsce

Puszczanie, a potem podziwianie lub chwytanie w dłonie baniek mydlanych to nie lada frajda. Delikatne, wielokolorowe bańki kojarzą się z beztroską i zabawą, dlatego wywołują uśmiech na twarzach. Dziękujemy za to piękne, wesołe zdjęcie.

 Zdjęcia konkursowe - październik 2021

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy Fujifilm.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.