Konkursy

CYKLICZNY KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIA MIESIĄCA – CZERWIEC 2021
1 miejsce

W tym miesiącu postanowiliśmy przyznać pierwsze miejsce w naszym zestawieniu osobie, która wykonała dla nas niezwykle interesujące zdjęcie. Można powiedzieć, że rodzi ono więcej pytań niż daje odpowiedzi. Przede wszystkim skłania do zastanowienia się nad tym, jak i kiedy zostało zrobione. W końcu budowa ludzkiego ciała zawsze była intrygująca. Intensywna kolorystyka dodaje ujęciu specyficznego klimatu.

Cykliczny konkurs fotograficzny - Czerwiec 2021

2 miejsce

Jak ważna jest perspektywa w fotografii pokazuje właśnie to ujęcie. Zdjęcie schodów z góry oraz balustrady wokół nich zawsze robi imponujące wrażenie, gdy jest wykonywane z najwyższej kondygnacji. Tak jest i w tym przypadku. Kolejne kręgi, które nieświadomie prowadzą nasz wzrok do centralnej części ujęcia, przypominają muszlę, tunel lub… – każdy z nas może dopowiedzieć sobie sam.

Cykliczny konkurs fotograficzny - Czerwiec 2021

3 miejsce

Pola rzepaku zachwycają nas swoją intensywnością koloru. Fotografowane miejsce jest wyjątkowe. Przyciąga wzrok. Wspaniale móc je zobaczyć, zachwycić się nim, przekonać się, jak piękna jest otaczająca nas przyroda. Znaczące jest jednak tutaj miejsce, gdzie rośnie rzepak. Cmentarz z nagrobkami oraz górująca nad nimi figura Maryi, widoczne w pierwszym planie, skłaniają do zadumy nad upływem czasu.

Cykliczny konkurs fotograficzny - Czerwiec 2021

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.