Konkursy

Cykliczny konkurs na najlepsze zdjęcia miesiąca – lipiec 2019
1 miejsce – Obserwując z ukrycia jelenie w ich naturalnym środowisku, można zrobić naprawdę ciekawe ujęcia, czego dowodem jest poniższe zdjęcie. Uwiecznione pod ogromnym, rozłożystym drzewem zwierzęta robią imponujące wrażenie. Doskonałe oświetlenie sprawia, że ujęcie ma w sobie nutkę tajemniczości i prezentuje się bajkowo. Naszym zdaniem to doskonały motyw na fotoobraz lub tapetę do wnętrz.

 

2 miejsce – Lipiec i sierpień to dla rolników okres wytężonej pracy i wysiłku. Wprawdzie czasy, kiedy żniwowano, korzystając z sierpa, kosy, czy żniwiarki zaprzężonej w konia dawno minęły, ale żniwa wciąż są okresem wyjątkowym. Potężny, czerwony kombajn górujący nad zbożem doskonale prezentuje się na tle nisko wędrujących chmur i tumanów kurzu wzbijających się do góry tuż za maszyną.

 

3 miejsce – Górskie widoki zapierają dech w piersiach i skłaniają do refleksji nad potęgą natury, zwłaszcza jeśli zestawimy ludzkie sylwetki w drewnianych łodziach z górskimi szczytami. To, co dodaje uroku ujęciu to oczywiście oświetlenie. Skąpany w słońcu masyw górski stanowi ciekawy kontrast dla drugiego szczytu pozostającego w tle. Zdecydowanie to wymarzone miejsce na wypoczynek.

 

4 miejsce – Lato to idealna pora roku do szlifowania umiejętności fotograficznych. Zdjęcia z wakacji nie muszą być sztampowe. Podrzucone przez dziewczynę do góry, ociekające wodą włosy wyglądają jak piękny, barwny pióropusz. Zamrożone w ruchu kropelki wody sprawiają, że zdjęcie prawdziwie zachwyca. Gratulujemy!

 

5 miejsce – Ogień od zawsze fascynował ludzi ze względu na ciepło i nieprzewidywalność. W zależności od tego, czy podczas fotografowania ognia  zostaną uchwycone detale, czy szersza perspektywa, można tworzyć zaskakujące zdjęcia. Bliskie ujęcie sprawia, że w płomieniach widoczne są niezwykle ciekawe formy. Od samego patrzenia na zdjęcie robi się gorąco. Mając świadomość, jak niebezpieczne jest fotografowanie ognia z bliskiej odległości, szczególnie doceniamy wysiłki autora.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.