Konkursy

CYKLICZNY KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIA MIESIĄCA – LISTOPAD 2021
1 miejsce 

W tym miesiącu nasze serca skradło bardzo klimatyczne ujęcie wykonane w półmroku. Jakie skarby znalazła dziewczynka w tajemniczym kufrze? Na to pytanie trudno odpowiedzieć jednoznacznie, za to widać wyraźnie, że studiowanie treści pożółkłej kartki całkowicie wciągnęło małą modelkę. Dużo uroku dodaje zdjęciu otoczenie – stary strych, a także ciepłe światło, które rozświetla wnętrze skrzyni i postać dziewczynki.

konkurs fotograficzny

2 miejsce 

Konie to zwierzęta piękne, dostojne, a ich ujęcia, które nadsyłacie, zawsze wzbudzają w nas pozytywne emocje. Nie inaczej jest tym razem. Koń, jak widać, jest niezwykle spokojny, w żaden sposób nie niepokoi go obecność fotografującego człowieka. Przyjęcie żabiej perspektywy jest w tym wypadku dobrym wyborem, gdyż dodatkowo podkreśla dostojny wygląd zwierzęcia na tle rozłożystej wierzby.

konkurs foto

3 miejsce 

Oto niezwykle barwne, wesołe ujęcie świadczące o tym, że piękne zdjęcia można wykonać praktycznie wszędzie, potrzebne są tylko dobry pomysł i wyobraźnia. Prezentowane ujęcie to potwierdzenie, że makrofotografia daje nam ogromne możliwości. Zawieszona na źdźble trawy kropla wody jest niczym szklana kula, w której zamknięty jest inny świat – świat, którym można się zachwycić.

konkurs foto z nagrodami

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy Fujifilm.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.