Konkursy

CYKLICZNY KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIA MIESIĄCA – LUTY 2021
1 miejsce – Mimo że koty są zasadniczo wielbicielami ciepła domowego, to jednak są wśród nich przecież i takie, które kochają odkrywanie okolicy zimową porą. Czasem jednak przydaje się wsparcie człowieka, który ochroni przed chłodem i przemoczeniem sierści. Jak widać na zdjęciu chłopiec doskonale „dogaduje się” ze swoim kotem i jest troskliwym opiekunem. Nagromadzony wokoło śnieg, w tym także na ubraniu chłopca i leśny zagajnik w tle tworzą piękne tło dla tego ujęcia.

2 miejsce – Nadmorskie tereny pełne turystów latem, zimą zmieniają się nie do poznania. I właśnie wtedy są świetnym miejscem do spacerowania, regeneracji sił, odpoczynku od szybkiego tempa życia na co dzień. A w czasie wędrówek z pewnością pojawia się wiele okazji do fotografowania, takie jak ta właśnie. Opuszczona, przysypana śniegiem łódka na pierwszym planie, dalej zjeżdżalnia i morze w tle – to wszystko sprawia, że zdjęcie wprowadza nas w nastrój wyciszenia, melancholii. Kolorystyka ujęcia dodatkowo dobrze podkreśla klimat fotografowanego miejsca.

3 miejsce – O tym, że psy uwielbiają zabawy na śniegu, wiemy nie od dziś. Sztuką jest jednak wykonać dobre ujęcie czworonoga, zwłaszcza kiedy należy do tych z kategorii „energicznych”. Tym razem jednak autorowi zdjęcia udało się uchwycić zwierzę, które mknie z niezwykłą szybkością przez zaspy śnieżne. Dzięki temu, że w tle nie ma żadnych dodatkowych elementów, pozwala na uwypuklenie dynamizmu ujęcia.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.