Konkursy

CYKLICZNY KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIA MIESIĄCA – MAJ 2021
1 miejsce

Najpiękniejsze pejzaże bez wątpienia maluje sama natura. Czasem wystarczy po prostu spojrzeć w niebo, by móc podziwiać niesamowite zjawiska atmosferyczne. Tak jest w tym przypadku. Chmury o różnych kształtach tworzą godny podziwu spektakl na niebie. Grube, kłębiące się na dole warstwy chmur stanowią przeciwwagę dla delikatnych, białych smug na niebie widocznych wyżej. Intensywny kolor nieba sprawia, że całość wygląda niezwykle efektownie.

2 miejsce

Wędkowanie to bardzo ciekawe hobby. Z pełnym zaangażowaniem oddają się mu już małe dzieci. Nawet zabawa „na niby” może sprawić dużo radości. A do szczęścia potrzeba tak niewiele. Gdy w okolicy stawów brak, zawsze można potrenować umiejętności wędkarskie, mocząc kij w kałuży… Strój, buty i sprzęt są. Odpowiednie nastawienie także. Nam pozostaje tylko życzyć udanej zabawy.

3 miejsce

Często mówi się, że w fotografii portretowej jedną z najważniejszych kwestii jest umiejętność nawiązania takiej relacji z fotografowaną osobą, by czuła się swobodnie w trakcie wykonywania ujęć. W tym wypadku bez wątpienia udało się sprostać temu niełatwemu zadaniu. I dzięki temu zdjęcie wyszło bardzo naturalnie. Wyraźna sylwetka kobiety w pierwszym planie i rozmyte tło tworzą spójną, udaną kompozycję. Gratulujemy dobrego ujęcia!

4 miejsce

Zdjęcia to jeden z najlepszych i jednocześnie najtańszych sposobów na uchwycenie niesamowitych chwil spędzanych na odkrywaniu nowych, nieznanych zakątków świata. Zwłaszcza te wykonywane na łonie natury urzekają swoim pięknem. Widok, który został uwieczniony na tym zdjęciu, bez wątpienia na długo zapada w pamięć. Nie można przejść obok niego obojętnie. Podziwiamy i zazdrościmy takiej wyprawy!

5 miejsce

Oto zdjęcie, które wywołuje uśmiech na twarzy, zwłaszcza teraz, kiedy zima pozostaje już tylko odległym wspomnieniem. Uwagę przykuwają przede wszystkim intensywnie niebieskie, radosne oczy dziewczynki, które wyróżniają się w całej twarzy. Co więcej, ujęcie jest bardzo spójne kolorystycznie. Dziękujemy za ten pozytywny przekaz i prosimy o więcej takich zdjęć!

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.