Konkursy

CYKLICZNY KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIA MIESIĄCA – MARZEC 2021
1 miejsce – Spotkamy je w lasach, parkach miejskich, ogrodach, na działkach – wiewiórki, bo o nich mowa, to niezwykle sympatyczne zwierzątka. Wierzch ciała rudy, spód białawy, ostre pazury, długi, puszysty ogon – trudno pomylić je z jakimkolwiek innym zwierzęciem. Zachwyca fakt, jak zwinnie, dzięki swoim ostrym pazurom, potrafią szybko wspinać się po drzewach i przeskakiwać z gałęzi na gałąź. Na prezentowanym zdjęciu mamy tego obraz w czystej okazałości. Gratulujemy ciekawego ujęcia.

2 miejsce – Czarno-białe zdjęcia mają w sobie pewien magnetyzm, który ciężko wyrazić słowami. Przyciągają naszą uwagę na dłużej, skłaniają do refleksji. Tak jest w przypadku tego zdjęcia – zasłużyło na nasze uznanie przede wszystkim ze względu na swój niesamowity klimat. Ostry pierwszy plan i zamglony dalszy, a na jego tle nadjeżdżająca elektryczna lokomotywa robią razem niesamowite wrażenie. Do tego zdjęcia z pewnością będziemy wracać!

3 miejsce – Tworzenie murali to nietuzinkowy sposób na to, by diametralnie odmienić wygląd starych budynków. Zaskakują, zdobią, nierzadko też szokują, ale na pewno przyciągają uwagę mieszkańców miast i odwiedzających je turystów. Coraz popularniejsze w Polsce, stają się ciekawym sposobem na obcowanie ze sztuką i zwiedzanie miejskiej tkanki. Mural sfotografowany przez autora ujęcia robi niesamowite wrażenie ze względu na swój rozmiar, wyczucie kolorystyczne, dopracowanie szczegółów i trójwymiarowość. Od razu widać, że ten mural wykonał prawdziwy artysta. Czapki z głów.

4 miejsce – Charles Baudelaire powiedział kiedyś, że prawdziwi podróżnicy to ci tylko, którzy wyruszają, aby wyruszyć. Wyruszyć, by doświadczać, a nie jedynie podziwiać. Prezentowane zdjęcie mogłoby być świetną ilustracją tego stwierdzenia. Pusta droga prowadząca w nieznane i piękny, dziki krajobraz – czego chcieć więcej w czasie podróży? Tęsknimy za takimi widokami!

5 miejsce – Niezapominajki to piękne kwiaty, które są niezwykle bogate w swojej wymowie. Z jednej strony przywołują w pamięci sprawy, które mamy do wykonania. Z drugiej równie powszechnie są traktowane jako symbol zakochanych, którzy na jakiś muszą się rozstać. Co ciekawe, kwiaty te mają nawet swoje święto w kalendarzu. Dzień Polskiej Niezapominajki przypada na 15 maja, a więc całkiem niedługo. Dziękujemy za to piękne ujęcie.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.