Konkursy

Cykliczny konkurs na najlepsze zdjęcia miesiąca – październik 2019
1 miejsce – tę edycję naszego konkursu wygrywa autor pięknego ujęcia fontann. Zamrożone w ruchu, tryskające w górę strumienie wody wyglądają cudownie. Odbicie w tafli wody dodatkowo potęguje to wrażenie. Przyglądając się bliżej ujęciu, można zobaczyć pojedyncze kropelki opadającej wody. Fascynujące! Dziękujemy!

2 miejsce – obserwacja i fotografowanie ptaków może być interesującym zajęciem, zwłaszcza gdy mówimy o małych, puchatych pisklętach. Głośno domagające się pokarmu, wygłodniałe pisklęta stały się wdzięcznym obiektem ujęcia. Ich otwarte, różowe dziobki wyrastające z puchowego upierzenia przyciągają uwagę i pobudzają wyobraźnię. Ptasia perspektywa świetnie sprawdziła się przy tej fotografii. Uff, dobrze, że udało się wykonać ujęcie, zanim wróciła „ptasia mama”.

3 miejsce – polska złota jesień to doskonały czas na spacery po górach. Czy autor wykonał ujęcie w trakcie takiej wyprawy? Nie wiemy. Za to z pewnością jest to dobry początek ciekawej historii. Majaczące w oddali szczyty na tle pożółkłych drzew, które przecina szeroka, asfaltowa droga wyglądają naprawdę malowniczo. Nie dziwi nas więc to, że autor ujęcia zrobił sobie mały postój, by uwiecznić ten wspaniały widok.

4 miejsce – Dobre oświetlenie oraz ciekawe elementy planu nie dają pełnej gwarancji, że zdjęcie będzie udane. Trzeba stworzyć kompozycję, która będzie miała w sobie głębię i opowiadała pewną historię. I to autorowi świetnie się udało. To sugestywne ujęcie bardzo nam się podoba, gdyż skłania do refleksji. 

5 miejsce – Oto kolejny, spektakularny widok w naszym cyklicznym konkursie. Przede wszystkim zachwyca intensywnością koloru. Granatowe, zasnute grubymi, ciężkimi chmurami niebo w bliższym planie tworzy silny kontrast dla ciepłej kolorystyki nieba w dalszym planie, gdzie chmury wydają się przerzedzać. Ujęcie jest tak piękne, że aż wydaje się surrealną abstrakcją. 

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.