Konkursy

CYKLICZNY KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIA MIESIĄCA – STYCZEŃ 2021
1 miejsce – Wow! Jakie piękne widoki! Tak chciałoby się krzyknąć, patrząc na to zdjęcie. Takie ujęcia stanowią żywe świadectwo na to, że obraz potrafi wyrazić więcej niż 1000 słów. Niepowtarzalne piękno przyrody, jego ogrom, potęga i kobieta na szczycie… Zazdrościmy pięknych wspomnień i gratulujemy pierwszego miejsca w naszym styczniowym zestawieniu!

2 miejsce Makrofotografia daje niezwykłe pole do popisu fotografom, gdyż pozwala odkrywać nowy, tajemniczy świat, na który do tej pory nie zwracaliśmy uwagi i uwieczniać obrazy, o jakich nam się nie śniło. Tak jest w przypadku tego ujęcia małej roślinki. Małe kropelki wody zawieszone na dużej ilość drobnych pręcików sfotografowane z niewielkiej odległości robią piorunujące wrażenie. Wprost niesamowity widok! Piękne, bardzo ciekawe ujęcie!

3 miejsce – Zima nieodłącznie kojarzy nam się z uwielbianymi przez dzieci zabawami na śniegu. To bardzo wesołe, pozytywne zdjęcie, na które zwróciliśmy uwagę, od razu wywołuje uśmiech na twarzy. Fotograf musiał wykazać się nie lada refleksem, skoro udało się uchwycić moment, kiedy śnieg z siłą spada i obsypuje małą dziewczynkę. Większe i mniejsze drobinki śniegu tworzą bardzo ciekawą kompozycję. Mamy tylko nadzieję, że śnieg nie dostał się dziewczynce za kołnierz!

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.