Konkursy

CYKLICZNY KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIA MIESIĄCA – WRZESIEŃ 2021
1 miejsce

Zdjęcia robione na łonie natury mają niesamowity urok ze względu na swoją prostotę. Przyzwyczailiśmy się do tego, że ujęcia na łące zazwyczaj zachwycają nas feerią barw. Autor tego ujęcia dokonał jednak innego wyboru – zdjęcie jest czarno-białe, dlatego też możemy w pełni skupić się na innych aspektach tego ujęcia. Uwagę przykuwa przede wszystkim piękny wianek z kwiatów, traw i zbóż na głowie dziewczynki i drobne kwiaty w jej rączkach, którymi nieśmiało zakrywa twarz.

konkurs fotograficzny

2 miejsce

Tafla wody, lustro, szyby samochodowe, a nawet kałuże to powierzchnie, w których możemy zobaczyć świat z zupełnie nowej perspektywy. W tym ujęciu nasz wzrok skupia się na krajobrazie widocznym w lusterku samochodowym. Na pierwszy plan wysuwa się samotne drzewo rosnące przy drodze, a za nim majaczą w oddali, jakby za mgłą, zabudowania.

konkurs foto

3 miejsce

Życie artysty do łatwych nie należy. Ciągle trzeba się mierzyć z różnymi wyzwaniami. Na zdjęciu widać, że praca wre. Obraz na białej kartce papieru powoli nabiera kształtów, a mała artystka nie zważa na żadne trudności. Wręcz przeciwnie – doskonale się bawi! Życzymy zatem owocnej pracy i ciągłego rozwoju twórczość artystycznej!

konkurs fotograficzny foto4u

4 miejsce

Tym razem na czwartym miejscu naszego zestawienia umieściliśmy ujęcie z lekkim przymrużeniem oka. Puchata, miękka sierść sprawia, że uwielbiamy głaskać nasze koty. A co myślicie o bardzo delikatnym masażu stopami? Widać po minie, że mruczek nie ma nic przeciwko i taka forma relaksu również jemu sprawia przyjemność.

konkurs fotograficzny wrzesien

5 miejsce

Obok tego widoku trudno przejść obojętnie. Góry mają swoją niesamowitą moc, zwłaszcza Tatry. Przekonują się o tym każdego roku tysiące turystów wędrując szlakami o każdej porze roku. Nacieszyć oczy takim wspaniałym widokiem, wciągnąć do płuc czyste, górskie powietrze, zregenerować siły – bezcenne. Po prostu zachwycające miejsce!

konkurs foto wrzesien

 

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.