Konkursy

Cykliczny konkurs na najlepsze zdjęcie miesiąca - Kwiecień
 

Najlepsze zdjęcia - Styczeń, Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec, Lipiec, Sierpień

1.miejsce - Światło to jeden z najważniejszych środków wyrazu - dusza każdej fotografii. Umiejętne operowanie nim pozwoliło na zdjęciu stworzyć szalenie ciekawe złudzenie optyczne, które zasłużyło na pierwsze miejsce w naszym rankingu!

2.miejsce - Najlepsze scenariusze zdjęć pisze sama natura. Kwitnące krokusy na tle pokrytych śniegiem szczytów górskich to widok, który zapiera dech w piersiach. Choć zima nie opuszcza Tatr, to fioletowy dywan utkany z kwiatów sygnalizuje, że wiosna już blisko!

3.miejsce - Wprawdzie nie ma jednej, prostej odpowiedzi na pytanie o to, jak robić dobre zdjęcia to jednak kluczowa jest kompozycja. Poniższe zdjęcie to żywy dowód na potwierdzenie tej tezy. Czarno-biała fotografia, aparat, kwiaty i pozostałe elementy tworzą razem harmonijną całość i wspaniale budują nastrój.

4.miejsce - Krople wody są zdecydowanie jednymi z najciekawszych obiektów do fotografowania. Tym razem zaintrygował nas wprost nieziemski obraz zamknięty w niewielkiej kropelce wody.

5.miejsce - Kot jest bardzo fascynującym zwierzęciem. Potrzeba jednak sporo cierpliwości, by uchwycić go w najbardziej fotogenicznym momencie. Tym razem jego wieczną ciekawość świata i wrodzony urok udało się oddać wprost idealnie!

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.