Konkursy

Cykliczny konkurs na najlepsze zdjęcie miesiąca - Maj
 

Najlepsze zdjęcia - Styczeń, Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec, Lipiec, Sierpień

1.miejsce - Wiele małych dziewczynek marzy o tym, by zostać baletnicą: włożyć piękną sukienkę oraz buty i tańczyć przed wielką publicznością. Uchwycona w tańcu dziewczynka jest prawdziwą królową sceny. Jej poza pełna wdzięku i gracji wprowadza nas w magiczny świat i przypomina, jak piękny jest taniec klasyczny.

2.miejsce - Profesjonalna fotografia architektury to ciągłe poszukiwania odpowiedniej perspektywy, która pozwoli osadzić budynek w pewnym kontekście i dzięki temu wzmocnić przekaz. Nas urzekł nie tylko pomysł na zdjęcie, ale także udana kompozycja, na której poza zdeformowanym budynkiem widać także drzewa i kawałek nieba.

3.miejsce - Otwarte okno to zawsze symbol pewnej perspektywy, nadchodzących zmian na przyszłość. Oślepiający blask, który dociera z zewnątrz i oświetla bohaterów zdjęcia, utwierdza nas w przekonaniu, że będą to zmiany na lepsze.

4.miejsce - Pies to bardzo często najlepszy przyjaciel dziecka. Autorowi zdjęcia świetnie udało się uchwycić więź łączącą małego chłopca z czworonogiem. Zwierzę trzymające chłopca za spodnie jest nie tylko towarzyszem wędrówki, ale też opiekunem.

5.miejsce - Radosny pysk psa to zawsze bardzo wdzięczny temat zdjęć. Aby jednak oddać na fotografii prawdziwy charakter zwierzęcia, trzeba mu poświęcić dużo czasu i uwagi. Tym razem czworonóg wygrzewający się w słońcu, na łące pełnej dmuchawców okazał się modelem idealnym.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.