Konkursy

CYKLICZNY KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIE MIESIĄCA – CZERWIEC 2019
1 miejsce – Wakacyjne zabawy na świeżym powietrzu to doskonały pretekst do zrobienia ciekawych ujęć. W końcu dzieci je uwielbiają. Mina chłopca doskonale potwierdza to, że zabawa jest przednia. Gratulujemy wykonania ujęcia w idealnym momencie. Z pewnością jest to niezwykła pamiątka, która nawet po latach przypomni beztroskie chwile spędzone nad wodą i przybliży radosne wspomnienia. 

2 miejsce – Jak zrobić zdjęcie, które przykuje uwagę na dłużej? Wykonać ujęcie z przymrużeniem oka! Widać, że bohater zdjęcia ma dużo dystansu do siebie i dużo poczucia humoru. A w końcu osoby, które mają dystans do siebie, są szczęśliwsze i mają w sobie mniej negatywnych emocji. I to nam się podoba!

3 miejsce – Górskie krajobrazy zawsze zapierają dech w piersiach. W sposób szczególny uzmysławiają nam ogrom przestrzeni i uświadamiają, że nas przewyższa. Odpowiedni kadr doskonale pokazuje jak rozległy i imponujący to teren. Wydaje się wręcz nie mieć końca. Gratulujemy wspaniałego ujęcia.

4 miejsce – Zachód słońca nad morzem ma niesamowitą magię w sobie. Jego obejrzenie to obowiązkowy punkt programu pobytu nad morzem. Ogromna, gorąca kula słońca, która po całym dniu przechadzania się po niebie powoli zatapia się w chłodnej wodzie, robi imponujące wrażenie. Można się dać ponieść artyzmowi chwili.

5 miejsce – Latem na świeżym powietrzu nic nie smakuje lepiej niż soczysta kiełbasa czy karczek z grilla. A sam grill to przecież ulubiony sprzęt ogrodowy, przy którym gromadzi się cała rodzina i znajomi. Szczególnie w wakacje, kiedy wolnego czasu jest nieco więcej. Trzeba przyznać, że smażone na grillu mięso wygląda naprawdę apetycznie. Życzymy smacznego!

 

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.