Konkursy

Cykliczny konkurs na najlepsze zdjęcie miesiąca – czerwiec 2020
1 miejsce – Woda to potężny żywioł, który potrafi znacząco zmienić lokalny krajobraz. Gwałtowne ulewy to częsty powód podtopień budynków i pól. Powyższe zdjęcie to żywy dowód na to, jak może wyglądać teren domostwa, na który wtargnie woda. Jednak nawet w takiej sytuacji można zachować pogodę ducha. Gumowce po kolana i bańki mydlane – to wystarczy dziecku, by dobrze bawić się na zewnątrz nawet wtedy, kiedy nie można chociażby pojeździć na rowerze czy pobawić się w piaskownicy.

2 miejsce – Gdzie pójść na spacer, by być bliżej natury? Oczywiście do lasu! To miejsce, gdzie panuje cisza, spokój i jest po prostu pięknie. Światło słoneczne przedostające się między wysokimi koronami rosnących w rzędzie drzew dodaje krajobrazowi uroku i wprowadza w nastrój błogiego wypoczynku. 

3 miejsce – Wiosna i lato to zdecydowanie najlepszy czas na krótsze i dłuższe wypady motorem. Gdy pogoda dopisuje, to doskonałą formą spędzenia wolnego czasu będzie przemierzanie kilometrów na jednośladzie. Dzięki temu można połączyć odkrywanie nieznanych zakątków kraju czy świata z przyjemnością, jaką daje jazda na motorze. Gdzie wybiera się uwieczniony na zdjęciu motocyklista? Tego nie wiemy, ale życzymy szerokiej drogi!

4 miejsce – A oto kolejne zdjęcie w klimacie wakacyjnym, którego nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu. Kapelusz chroniący głowę przed słońcem i wygodne buty to podstawowe wyposażenie na pieszą wędrówkę, ale nie mogło też zabraknąć ulubionego plecaka z misiem i koszyczka. Droga wiodąca wśród łąk to doskonałe miejsce, by rozpocząć wakacyjną przygodę, nauczyć się nowych rzeczy i poznać otaczający świat. Gratulujemy ciekawego ujęcia.

5 miejsce – Las oferuje więcej możliwości rozrywki niż niejedno centrum handlowe. Spacer po zwalonych pniach drzew to zabawa znana od pokoleń i niezmiennie ciesząca małych i dużych odkrywców przygód. A tu mamy trzech śmiałków, którzy niczym akrobaci na linie szykują się do przejścia po pniach bez utraty równowagi. Życzymy powodzenia i udanej, wesołej zabawy!

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.