Konkursy

CYKLICZNY KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIE MIESIĄCA – GRUDZIEŃ 2018
1 miejsce – Mieniące się wieloma kolorami, delikatnie, widowiskowe – bańki mydlane robią wrażenie praktycznie na każdym. Ich tworzenie i puszczanie to prawdziwa sztuka, spektakl, który można podziwiać bez końca. Uchwycony na zdjęciu moment tworzenia efektownej, ogromnej bańki, jest magiczny i zasługuje na najwyższe uznanie. Gratulujemy pierwszego miejsca w naszym zestawieniu!

 

2 miejsce – Samochód to bardzo wdzięczny temat fotografowania, a zwłaszcza jeśli jest to sportowe BMW, które już niejednego fana motoryzacji przyprawiło o szybsze bicie serca. Model, który znany jest z licznych nagród w wyścigach i rajdach, został doskonale zaprezentowany na zdjęciu. Świetnie oddana dynamika, dobre światło i ciekawa kompozycja to ważne atuty tego bardzo udanego zdjęcia.

 

3 miejsce – Patrząc na to zdjęcie, można odnieść wrażenie dużej dynamiki i płynności ruchu. To, co przede wszystkim rzuca się w oczy to udana kompozycja, wyostrzona kolorystyka i ciekawe tło. Swoją drogą praca na tak pagórkowatym terenie to nie lada wyzwanie – doceniamy więc nie tylko piękne ujęcie, ale też trud traktorzysty!

 

4 miejsce – Ze zwykłego spaceru czy przejażdżki rowerowej można przywieźć piękny bukiet z polnych kwiatów. Jeden rzut oka na poniższe zdjęcie wystarczy, by się o tym przekonać. Swobodna kompozycja kwiatów i ziół to doskonała, swojska i jednocześnie bardzo malownicza dekoracja wnętrz. Ciepła tonacja zdjęcia sprawia, że ma ono specyficzny klimat i bardzo nam się podoba.

 

5 miejsce – W naszym zestawieniu nie mogło również zabraknąć pięknie opowiedzianej historii. Drewniana kładka, tablica wskazująca kierunek, ciepłe promienie słońca połączone z delikatnymi smugami na niebie – wszystko to tworzy bardzo udaną kompozycję, która przemawia do wyobraźni. Doceniamy kunszt i świadomość fotograficzną autora zdjęcia.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.