Konkursy

Cykliczny konkurs na najlepsze zdjęcie miesiąca – kwiecień
 

1 miejsce – Konie są tak pięknymi i majestatycznymi zwierzętami, że można się im przyglądać bez końca. Autorce zdjęcia, pani Monice doskonale udało się uchwycić to, co pierwotne i charakterystyczne dla dzikich przodków koni hodowlanych pasących się niegdyś na stepach Eurazji: prawdziwą wolność, potrzebę ruchu, przestrzeni, rozwinięty instynkt stadny. Patrząc na zdjęcie, można ulec prawdziwej hipnozie. Serdecznie gratulujemy klimatycznego ujęcia i wygranej w naszym konkursie!

 

2 miejsce – Zdjęcia uwieczniające miejską architekturę, szczególnie te w odcieniach szarości mają niepowtarzalny urok. Z perspektywy historyków to nie tylko pamiątka, ale żywy dokument, ponieważ pozwalają określić zmiany, jakie nastąpiły w zabudowie miasta na przestrzeni lat. Uwieczniony na zdjęciu Stary Rynek w Poznaniu ma swój niezwykły klimat – klimat, który tworzy nie tylko zabudowa z charakterystyczną wieżą ratuszową, ale ludzie, którzy nieco zamyśleni i zajęci swoimi sprawami przemierzają ulice w różne strony. Zdjęcie wywarło na nas duże wrażenie, dlatego zasłużenie ląduje na drugim miejscu naszego zestawienia najlepszych zdjęć miesiąca!

 

3 miejsce – Fotografie pełne światła są zawsze niesłychanie nastrojowe i wieloznaczne. Tak jest również tym razem. Promienie słoneczne to bez dwóch zdań główny bohater tego zdjęcia, który przykuł naszą uwagę. Przedzierające się przez drzewne baldachimy rozświetlają przestrzenie między wysokimi drzewami, pozwalając nam obserwować niezwykłą grę światła i cienia. Zdjęcie nastraja nas tak pozytywnie, że najchętniej już ruszylibyśmy na spacer do lasu!

 

4 miejsce – Zbierająca się kropla wody to bez wątpienia świetny bodziec do rozpoczęcia eksperymentów fotograficznych. W końcu nie trzeba nawet wybierać się gdzieś daleko, by móc obserwować to zjawisko. Nasz wzrok instynktownie skupił się oczywiście na obrazie natury znajdującym się wewnątrz kropli. Fotografowanie takich widoków to nie lada wyzwanie, dlatego gratulujemy autorowi zdjęcia zaawansowanych umiejętności!

 

5 miejsce – Maślaki, kozaki, podgrzybki – któż ich nie lubi? Jeszcze większa satysfakcja, gdy można przyrządzić posiłek z tych zebranych własnoręcznie. A gdy trafi się na grzybowe eldorado, to po zbiorach koniecznie trzeba uwiecznić najbardziej dorodne sztuki na zdjęciu. Za sfotografowaniem tego okazu przemawia nie tylko jego wielkość, ale też niezwykły kształt na kapeluszu. Czyżby zamiłowanie do zbierania grzybów zostało w symboliczny sposób odwzajemnione?

 

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.