Konkursy

CYKLICZNY KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIE MIESIĄCA – KWIECIEŃ 2019
1 miejsce – Wiele razy przekonaliśmy się już, że przyroda wygląda olśniewająco, kiedy panuje duży mróz. Tak jest i tym razem. Śnieżna obwódka wokół liści wygląda jak elegancka biżuteria i pięknie zdobi roślinę. Dzięki temu, że zdjęcie zostało ciasno skadrowane, a same liście sfotografowane w dużym zbliżeniu, to autorowi udało się doskonale oddać fakturę rośliny i śnieżny wzór, który jest dziełem niskiej temperatury. Gratulujemy pięknego ujęcia!

 

2 miejsce – Prezentowane zdjęcie zajmuje drugie miejsce na podium w naszym konkursie przede wszystkim ze względu na swój bardzo pozytywny wydźwięk. Uwagę przykuwa oczywiście kultowy model okularów z okresu II wojny światowej. Używany niegdyś przez załogi myśliwców, bombowców i samolotów wsparcia model retro wciąż jest pożądanym gadżetem przez pasjonatów lotnictwa oraz motocyklistów. Uśmiech podczas patrzenia na to zdjęcie sam pojawia się na twarzy!

 

3 miejsce – Okazja do zrobienia ciekawego ujęcia może się pojawić wszędzie – nawet podczas jazdy samochodem, dlatego zawsze warto mieć swój aparat pod ręką. Czemu nie sfotografować pędzących pojazdów na autostradzie? Takie ujęcie też jest ciekawe, zwłaszcza że autor wykonał je w idealnym miejscu: kiedy samochody znajdują się na zakręcie, co dodaje ujęciu głębi i o idealnej porze: kiedy promienie słoneczne doskonale rozświetlają kompozycję.

 

4 miejsce Za nami Wielkanoc. Bez wątpienia mini sesja wiosenna z tego okresu to dla dziecka wspaniała pamiątka. A jak sesja to oczywiście nie mogło zabraknąć zająców, koszyka oraz zieleni. Nam spodobało się to zdjęcie ze względu na wesoły wyraz twarzy dziewczynki, żywą kolorystykę i doskonałą kompozycję. Gratulujemy!

 

5 miejsce Na koniec naszego zestawienia wybraliśmy coś dla miłośników dawnej kolei. Parowóz Ol49-69 to prawdziwy zabytek. Wyprodukowana w 1953 roku maszyna znajduje się w parowozowni Wolsztyn. Jako czynna lokomotywa parowa robi imponujące wrażenie, zwłaszcza w czasie organizowanej co roku w Wolsztynie parady parowozów – jednego z najważniejszych wydarzeń kolejowych w Polsce i Europie. Dziękujemy za piękne ujęcie zabytkowej maszyny!

 

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.