Konkursy

Cykliczny konkurs na najlepsze zdjęcie miesiąca – lipiec
1 miejsce – Wykorzystanie szklanej kuli jako rekwizytu to dobry sposób, by wykonać interesujące, nieszablonowe zdjęcia. W końcu któż z nas nie chciałby zajrzeć do zamkniętego, odrębnego świata? Nam bardzo przypadła do gustu piękna kolorystyka i wesoły, wakacyjny klimat tego zdjęcia. I właśnie dlatego ujęcie jest naszym numerem 1 w lipcowym zestawieniu na najlepsze zdjęcie miesiąca. Doceniamy wyobraźnię i inwencją twórczą autora!

 

2 miejsce – Jak wykonać w mieście zdjęcie, które zachwyci? Odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa, zwłaszcza że w sieci zalewa nas fala banalnych, tendencyjnych ujęć obiektów architektonicznych. Autor tego ujęcia znalazł jednak sposób na to, by nasz oczarować.  Odpowiednia perspektywa i wykorzystanie specjalistycznego obiektywu pozwoliły w nowy, świeży sposób przedstawić piękno miejskiej architektury nocą.

 

3 miejsce – Konie zazwyczaj nie przechodzą przez wodę, ponieważ ich oczy nie rozpoznają głębokości. Tym bardziej podziwiamy niezwykły spokój tego pięknego, szlachetnego zwierzęcia brodzącego po szyję w wodzie. Brawa dla konia i dla odważnego jeźdźca!  Gratulujemy także autorowi pomysłu, by uwiecznić ten niezwykły moment.

 

4 miejsce – Obok fotografii przestawiającej górskie widoki trudno przejść obojętnie. Zachwyt, podziw, strach – ujęcia szczytów górskich budzą różne emocje. To ujęcie dobrze oddaje przyrodniczą różnorodność gór. Oddziałuje na nasze emocje poprzez kolorystykę i staranne ułożenie planów. Zdecydowanie nie mogliśmy go pominąć w naszym zestawieniu.

 

5 miejsce ­– Patrząc na uwiecznione na zdjęciu zwierzę trudno oprzeć się wrażeniu, że pozowanie ma we krwi. Spokojny, dostojny pies doskonale prezentuje się na tle zwalonego pnia drzewa i ściółki leśnej. Gratulujemy przemyślanego ujęcia!Chciałbyś wziąć udział w kolejnej edycji naszego konkursu? Wejdź na stronę: https://www.foto4u.pl/konkurs-fotograficzny/ i wyślij nam swoje najlepsze ujęcie. Możesz wygrać wybrany przez siebie fotoobraz lub fotogadżet w kwocie do 100 zł.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy Fujifilm.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.