Konkursy

Cykliczny konkurs na najlepsze zdjęcie miesiąca – lipiec 2020
1 miejsce – Jeśli rozejrzeć się wokół, to okazuje się, że w każdym zakątku ogrodu, na każdym skrawku łąki czy pola dzieje się coś niezwykłego i godnego uwiecznienia: coś kwitnie, coś pełza, coś fruwa. Można więc powiedzieć, że tematów fotograficznych nie brakuje. Nas zachwyciło zdjęcie gąsieniczki pazia królowej. Jej tak charakterystyczne naturalne zielono-czarno-pomarańczowe ubarwienie, dzięki eksperymentom z efektami barwnymi, na zdjęciu jest jeszcze bardziej niezwykłe i intrygujące. Gratulujemy wygranej w tej edycji konkursu!

2 miejsce – Z pozoru zwykłe ujęcie drzew, dzięki delikatnemu zamgleniu tuż przy powierzchni ziemi nabiera zupełnie nowego wyrazu. Ograniczenie widoczności stwarza aurę tajemniczości i pozwala w pełni skupić się na fotografowanej roślinności. Atutami zdjęcia są bez wątpienia dobrze dobrany kadr, kolorystyka i wyczucie fotografa.

3 miejsce – Robienie zdjęć w górach wymaga bardzo starannego planowania kadrów. W przypadku tego ujęcia zmiana perspektywy patrzenia (wyjście nieco wyżej) pozwoliło uzyskać efekt głębi i uniknąć nakładania na siebie planów. Dwie ośnieżone górskie drewniane chatki ożywiają ujęcie i dodają mu uroku. Z pewnością taki wypoczynek z dala od innych zabudowań i z pięknym, górskim widokiem to wymarzona opcja dla turystów, którzy chcą odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku.

4 miejsce – Lunety, podobnie jak lornetki różnego typu to idealny sprzęt do prowadzenia obserwacji przyrodniczych. Tam, gdzie ludzkie oko już nie daje rady, są niezastąpione i pozwalają dojrzeć ciekawe zjawiska czy obiekty. A dla dzieci, które są z natury ciekawe świata to bez wątpienia świetna zabawa. Zastanawiamy się, co przyciągnęło uwagę chłopca. Po skupionej minie dziecka wnioskujemy, że było to coś naprawdę interesującego!

5 miejsce – Pochylnie Kanału Elbląskiego to jedne z najciekawszych urządzeń hydrotechnicznych wchodzących w skład jego trasy i służących utrzymaniu żeglugi. System pochylni i śluz zbudowany w XIX wieku i wykorzystywany niegdyś do przewożenia towarów, dziś wozi ludzi. Kilkugodzinny rejs na wózku pochylniowym to nie lada atrakcja. W końcu kto nie chciałby przejechać się statkiem po trawie? Z pewnością pasażerowie nie mieli czasu na nudę!

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.