Konkursy

CYKLICZNY KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIE MIESIĄCA – LISTOPAD 2018
CYKLICZNY KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIE MIESIĄCA – LISTOPAD 2018

 

1 miejsce – Kasztanową twórczość znają chyba wszyscy. W końcu robienie śmiesznych ludzików z kasztanów jest jedną z najstarszych i najpopularniejszych, dziecięcych zabaw jesiennych. Nas zaintrygował nie tylko sam bohater, ale szerszy kontekst tego ujęcia. Mały, kasztanowy ludzik, który stoi samotnie wśród traw to naszym zdaniem dobry początek ciekawie zapowiadającej się historii.

2 miejsce – Stare wiatraki są zdecydowanie jednymi z najbardziej urokliwych elementów wiejskiej architektury. Dawniej stanowiły ważny punkt odniesienia i miejsce pracy wielu ludzi. Dziś mamy do nich niezwykły sentyment, zwłaszcza że ocalały tylko nieliczne. Czarno-biała kolorystyka tego ujęcia doskonale wydobywa jego głębię, wszystkie linie i faktury. Dzięki niej to zdjęcie pozostaje tak wyraziste, a przez to doskonałe.

3 miejsce – Kiedy na zewnątrz jest zimno, szaro i ponuro, tęsknota za letnim słońcem często uderza w nas ze zdwojoną siłą. Większość z nas lubi wrócić wspomnieniami do wakacji, kiedy dni były cieplejsze i dłuższe, a atmosfera zachęcała do błogiego wypoczynku. Ciepła kolorystyka tego zdjęcia i wyraz twarzy kobiety sprawiły, że do naszego świata przeniknęło trochę słońca i za ten pozytywny przekaz dziękujemy!

4 miejsce – Żeby uchwycić na zdjęciach tak płochliwe zwierzęta jak sarny trzeba mieć dobry obiektyw i trochę szczęścia. Najwyraźniej autorowi tego zdjęcia nie zabrakło ani jednego, ani drugiego. Niezwykle podoba nam się jednak nie tylko sam motyw zdjęcia, ale moment, w którym zostało ono wykonane. Ułamek sekundy, w której fotograf spotyka się oko w oko ze zwierzętami, tworzy niezwykły klimat tego ujęcia.

5 miejsce – Jak fotografować budynki, by nie wyglądały banalnie? Sposobów może być wiele, ale na pewno liczą się dwa z nich: wybór odpowiedniej perspektywy i pory na wykonanie ujęcia. Dzięki temu czasem nawet niepozorne budynki wyglądają intrygująco. Intensywnie pomarańczowe niebo okazało się tu doskonałym tłem dla obiektów sakralnych, których kontury powoli zaczynają znikać w ciemności. Gratulujemy tak udanego ujęcia!

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.