Konkursy

CYKLICZNY KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIE MIESIĄCA – LISTOPAD 2019
1 miejsce – każdy z nas wie, że pustynia to jedno z najmniej gościnnych środowisk dla życia. Kamieniste hamady kojarzą nam się przede wszystkim z surowością, wysoką temperaturą i brakiem roślinności. Jedno samotne drzewo na tle tego jałowego krajobrazu jest więc czymś niezwykłym, wręcz magicznym, które przyciąga wzrok na dłużej. To piękne świadectwo życia, które w zagadkowy sposób uniknęło zagłady, jest niczym drogowskaz dla podróżników, który daje nadzieję na chwilę wytchnienia. Dziękujemy za przesłanie tego zdjęcia i gratulujemy wygranej!

2 miejsce – wykonanie dobrego portretu to nie lada wyzwanie, dlatego szczerze doceniamy wysiłki autora ujęcia, któremu wyszło to znakomicie. Patrząc na zdjęcie, można odnieść wrażenie, że fotografowana osoba czuje się dobrze i swobodnie. Dzięki temu, że zdjęcie jest ostre, nieporuszone i jednocześnie nie ma elementów w tle, można całą uwagę poświęcić detalom twarzy bohaterki. Gratulujemy ujęcia!

3 miejsce – konie to piękne, majestatyczne zwierzęta, utożsamiane głównie z siłą i wolnością. Na tym ujęciu jednak koń przede wszystkim prezentuje się jako przyjaciel człowieka. Między spokojnym, oswojonym zwierzęciem a kobietą widać niezwykłą więź. Zdjęcie inspiruje naszą wyobraźnię, kieruje myślenie ku sferze metafizycznej, daje wrażenie obcowania z czymś magicznym, nie z tego świata, ale na wskroś dobrym. 

4 miejsce – dobre miejsce, czas, stylizacja i poza bohaterki ujęcia – wszystko na tym ujęciu pasuje do siebie jak w dziecięcej układance. Trudno więc nie zachwycić się tą fotografią. Niczym kadr rodem z filmu fantasy, wciąga, intryguje i wytwarza atmosferę wyczekiwania, co dalej się wydarzy.

5 miejsce – najlepsze zdjęcia to te, które opowiadają prawdziwą historię i tak jest w przypadku tego ujęcia. Z pełnej skupienia twarzy starszej kobiety, która niejedno już przeżyła, biją prawdziwe emocje. Nie ma żadnego udawania – jest tylko szczerość. Ujęcie chwyta za serce i wprawia w zadumę. Umiejętnie dobrana kolorystyka dodatkowo nadaje właściwy kierunek interpretacji ujęcia.

 

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.