Konkursy

Cykliczny konkurs na najlepsze zdjęcie miesiąca – listopad 2020
1 miejsce – Promienie słoneczne padające pod różnym kątem o różnych porach dnia na ziemię potrafią diametralnie zmienić kolorystykę krajobrazu i… to jest piękne. Tak było i tym razem. Światło zmieniło barwy otoczenia, powodując, że nieco szare, zwyczajne budynki nabrały zupełnie nowego blasku. To wyraźnie pokazuje, jak ważne w fotografii jest światło. Widoczne w drugim planie wierzchołki drzew i zabudowania sprawiają wrażenie nieodgadnionych, a przez to pełnych uroku. Pięknym zwieńczeniem tego zdjęcia są skrawki błękitnego nieba, które tworzą ciekawy kontrast z kolorystyką pozostałej części krajobrazu. Gratulujemy pierwszego miejsca w naszym zestawieniu!

2 miejsce – Wszelkiego typu pojazdy, jak wiadomo, bardzo interesują wielu chłopców już w bardzo młodych wieku. Często, im większe, tym większa fascynacja i zainteresowanie dziecka. Szczególnym rodzajem fascynacji jest zainteresowanie maszynami rolniczymi, ich rozmiar i masywność przyciągają uwagę chłopców. A prawdziwa maszyna, nawet jeśli nadgryziona już zębem czasu, to nie lada atrakcja. Ujęcie małego traktorzysty zdecydowanie zasłużyło na nasze uznanie.

 

3 miejsce – Piękny krajobraz, piękne ujęcie – tak można podsumować tę nadesłaną fotografię. Naszym zdaniem to doskonały kadr na piękny fotoobraz na płótnie lub zdjęcie w dużym formacie przeznaczone do powieszenia w antyramie. Byłby z pewnością piękną wizytówką i dekoracją wnętrza, sprawiając, że nabrałoby ono zupełnie nowego wyrazu. Zatrzymana w ruchu, przelewająca się między porośniętymi mchem skałami woda to widok pełen uroku, obok którego nikt nie przeszedłby obojętnie.

 

4 miejsce – Dynia to symbol jesieni, nieodłącznie i niezmiennie kojarzy nam się ze świętem Halloween, kiedy to wydrążone dynie stają się lampionami, które później także stawia się przed wejściem do domu. Ale też kojarzone są po prostu z jesienią. To bardzo prosta i efektowna dekoracja wnętrz. Można ją malować na wiele różnych sposobów i dzięki temu sprawiać, że nabierze dodatkowego uroku. Tak jak w tym wypadku w jesiennej aranżacji wygląda pięknie, zwłaszcza że w tle dostrzegamy też śliczną, małą dziewczynkę.

 

5 miejsce – Oto kolejny psi bohater w naszym comiesięcznym zestawieniu. Musimy przyznać, że to bardzo świadomy model, gdyż pozuje doskonale. W tej jesiennej scenerii prezentuje się świetnie. Czerwona obroża na szyi dodaje zwierzęciu charakteru. Gratulujemy ciekawego ujęcia.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.