Konkursy

CYKLICZNY KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIE MIESIĄCA – LUTY 2019
1 miejsce – Fotografie z lotu ptaka wprawiają w zachwyt, gdyż pozwalają zobaczyć piękno przyrody w pełnej krasie. Dzięki temu, że zdjęcie zostało zrobione wtedy, kiedy słońce jest nisko nad horyzontem, to wyróżnia się plastycznością.  Ściany drzew, między którymi widać zabudowania mieszkalne, skoszone łąki, zboża – wszystko to wydaje się odmienne niż widziane z ziemi – jest intensywniejsze i wyraźniejsze, dlatego tak podoba nam się ta fotografia!

 

2 miejsce – Spotkanie oko w oko z dzikim zwierzęciem w jego naturalnym środowisku jest bez wątpienia niezwykłym przeżyciem. Patrząc na imponujące rogi tego koziorożca, podejście do niego wymaga nie lada odwagi, a jeszcze wykonanie ostrego ujęcia to prawdziwy wyczyn. Trzeba jednak przyznać, że zwierzę jest nad wyraz spokojne i chyba nie ma zamiaru uciekać.

 

3 miejsce – To zdjęcie doceniamy przede wszystkim za doskonały, wewnętrzny porządek kompozycyjny. Dobre światło i ciekawe elementy planu sprawiają, że fotografia jest bardzo sugestywna. Biegnący w dół chłopiec to doskonały przewodnik, który prowadzi nasz wzrok  aż do majaczących w tle zabudowań.

 

4 miejsce – Zabawne napisy i nadruki na elementach dziecięcej odzieży zawsze wywołują uśmiech na twarzy. My też się uśmiechnęliśmy, patrząc na to zdjęcie. Na pewno właścicielka tej ślicznej, biało-różowej czapeczki z oczkami, noskiem i uszkami będzie wyglądać rozkosznie. Dziękujemy za ten pozytywny przekaz!

 

5 miejsce –  Zima wcale nie musi być nudna i bezbarwna. Dowód? Owoce głogu w zimowej odsłonie. Pokryte śnieżną pierzynką prezentują się bardzo efektownie i są prawdziwą ozdobą ogrodu. Z ich obecności z pewnością ucieszą się ptaki, dla których stanowią prawdziwy rarytas, kiedy  wokół jest wyraźny deficyt innego pożywienia.PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy Fujifilm.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.