Konkursy

CYKLICZNY KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIE MIESIĄCA – LUTY 2020
1 miejsce Dmuchawce to bardzo piękne i delikatne rośliny, które kojarzą się z dziecięcymi zabawami, beztroską, ulotnością. Nie dziwi więc fakt, że tak często stają motywem zdjęć, a także dekoracji ściennych: obrazów, tapet, plakatów. Nam podoba się tu nieszablonowe podejście autora do tematu. Nie trzeba być botanikiem, by docenić urok uchwyconej w dużym przybliżeniu rośliny, a dokładniej jej ciekawą i misterną budowę. Piękna kolorystyka nieba dopełnia ujęcia. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy, że w tym miesiącu będzie naszym numerem jeden w zestawieniu najwspanialszych ujęć uczestników konkursu.

2 miejsce – Obserwowanie i fotografowanie ptaków to fascynujące zajęcie, ale też bardzo wymagające hobby. W końcu każdy z nas wie, że trzeba mieć do tego morze cierpliwości i wytrwałości. A jeszcze uchwycenie ptaków w locie i utrzymanie ostrości to prawdziwe wyzwanie. Autorowi doskonale udało się wyeksponować elegancję szybujących ptaków i symetrię ich lotu. Przelatujące nisko nad wodą ptaki wzbogacają melancholijny krajobraz i dodają mu dynamiki. Patrząc na zdjęcie, można poczuć choć namiastkę tego, jak ogromną przyjemnością jest obcowanie z bogactwem przyrody.

3 miejsce – Nie da się przejść obojętnie obok ujęć dzieci, które się przytulają lub całują. Ten uwieczniony bardzo delikatny buziak złożony przez dziewczynkę na policzku chłopca zawładnął naszymi sercami. Czy jest wyrazem miłości do brata, czy może raczej gestem dziecięcej przyjaźni? Tego nie wiemy, ale za to jesteśmy pewni, że bardzo podobają nam się te naturalne, spontaniczne emocje, które uwieczniacie. Prosimy o więcej!

4 miejsce – Każdy z nas potrzebuje czasem chwili wytchnienia, a jedną z jej najlepszych form jest zetknięcie z otaczającą przyrodą. Ujęcie podoba nam się ze względu na swoją kolorystykę i ciekawą perspektywę. Nieskazitelnie czyste, białe niebo, dwa samotne, delikatnie zamglone drzewa w oddali i dywan utkany z bujnej roślinności robią razem piorunujące wrażenie. Ujęcie przypomina bardziej ręcznie malowany pejzaż niż typowe zdjęcie i to jest jego niewątpliwy atut.

5 miejsce – Białe lub czarne – to dwa najpopularniejsze, bo też najbardziej uniwersalne tła do zdjęć, które doskonale sprawdzają się w czasie wykonywania portretów. Wiedział o tym zapewne autor ujęcia, gdyż udało mi się doskonale wykorzystać atuty takiego rozwiązania. Przede wszystkim dzięki temu zdjęcie jest intrygujące i ma w sobie nutkę tajemniczości. Brak elementów wokół pozwala maksymalnie skupić się na postaci kobiety. Jej poza, ułożenie włosów, kolorystyka ubrania – wszystkie elementy tej układanki do siebie pasują, sprawiając, że jest to naprawdę wyjątkowe ujęcie. Gratulujemy!

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.