Konkursy

Cykliczny konkurs na najlepsze zdjęcie miesiąca – maj
Cykliczny konkurs na najlepsze zdjęcie miesiąca – maj

1 miejsce – W tym miesiącu postanowiliśmy nagrodzić zdjęcie prosto z “majówki”. Uśmiech, emocje - te zawsze są szczere u dzieci. Na zdjęciu Natalka, której ktoś zrobił zdjęcie w idealnym momencie.

2 miejsce – W maju zaczynamy już poważnie myśleć o wyjazdach nad wodę. Robi się ciepło i często właśnie nad jeziorem czy basenem szukamy ochłody. Nic więc dziwnego, że takie zdjęcie znalazło się w naszym zestawieniu.

 

3 miejsce – To zdjęcie przypominamy nam z kolei nie tylko o dzieciństwie, ale również o morzu, nad które tak chętnie podróżujemy. Jest w tym ujęciu pewny rodzaj nostalgii, który urzeka.

 

4 miejsce – Czy Harry Potter łączy się w jakiś sposób z “Chłopami” Reymonta? Na tym zdjęciu, chociaż nie jest to główny motyw, połączenie wyszło znakomicie. Głębia czarno-białej fotografii skupia się jednak na zapatrzonej w książkę dziewczynce. Świetne zdjęcie!

 

5 miejsce – Przyroda często pokazuje nam swoje kontrastowe oblicze. Tutaj piękna zieleń budzącej się do życia natury świetnie współgra z pomarańczowym niebem. Gratulujemy wyróżnienia i ujęcia!

 

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.