Konkursy

CYKLICZNY KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIE MIESIĄCA – MAJ 2019
1 miejsce – Czy można nie uśmiechnąć się pod nosem, patrząc na te rozpromienione twarze czterech dziewczynek? Oczywiście, że nie, zwłaszcza że te uśmiechy są tak naturalne. Kim są dziewczynki? Tego nie wiemy, ale z pewnością to ujęcie jest niezwykle cenną pamiątką wspólnie spędzonych chwil i miło będzie do niej wrócić także po latach. W końcu uśmiech wyraża więcej niż 1000 słów!

 

2 miejsce – Czy trzeba wyjechać na drugi koniec świata, by zachwycić się kawałkiem nieba? Zdecydowanie nie. Potrzeba tylko (albo aż!) umiejętność zobaczenia tego, czego nie dostrzegają inni, a na niebie dzieją się rzeczy naprawdę fascynujące. Kolory i kształty chmur zaskakują swoją różnorodnością, a na tym ujęciu uwiecznione na tle pola rzepaku prezentują się naprawdę okazale.

 

3 miejsce – Ujęcia wykonywane w porcie to często prawdziwa poezja. Tutaj zestawienie majestatycznych budynków wznoszących się nad spokojną taflą wody z dynamiką nieba daje piorunujący efekt. Zdecydowanie uwielbiamy takie widoki! Doceniamy przyjęcie właściwej perspektywy przez autora, doskonałe odzwierciedlenie kolorów oraz uporządkowaną kompozycję, w której nie ma miejsca na przypadkowość.

 

4 miejsce – To kolejne ujęcie, w którym pierwsze skrzypce gra niebo. Tym razem jednak w zupełnie innym wydaniu. Zazwyczaj możemy je podziwiać z poziomu terenu, tutaj – z lotu ptaka. Niebo ponad chmurami to niecodzienny widok, który dane jest nam podziwiać tylko z samolotu. Uwagę przykuwa oczywiście kolor słońca, który sprawia, że zdjęcie jest bardzo klimatyczne. Na takie widoki po prostu ciężko się napatrzeć!

 

5 miejsce – Zdjęcie to wyróżniamy ze względu na jego nieoczywisty charakter i tajemniczość. Glany to w końcu buty wyjątkowe, legendarne – jak twierdzą ich fani, nie są modne, one są modą samą w sobie! Solidne, niezniszczalne, noszone w każdych warunkach, budziły i wciąż budzą skrajne emocje, a na przestrzeni lat przeszły sporą metamorfozę. Po chwili namysłu stwierdzamy, że…to zdjęcie mogłoby pretendować do tytułu naprawdę dobrej reklamy butów!

 

A które zdjęcie z powyższych Wam podoba się najbardziej?

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.