Konkursy

Cykliczny konkurs na najlepsze zdjęcie miesiąca – maj 2020
1 miejsce – Kwitnące pola rzepaku to bardzo wdzięczny temat fotograficzny. Widziane z góry na tle zachodzącego słońca połacie małych żółtych kwiatów zachwycają intensywnością koloru. Zdjęcie robi naprawdę imponujące wrażenie. Można powiedzieć, że fotografowane miejsce jest wręcz wymarzone na letni odpoczynek od zgiełku miasta. Pokazuje, jak piękny jest nasz kraj i potwierdza, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, by móc zachwycać się pięknem przyrody w myśl przysłowia: „Cudze chwalicie, swego nie znacie”.

2 miejsce – Czarne koty są bez wątpienia piękne i wyjątkowe. Liczne przysłowia i cytaty z czarnymi kotami w roli głównej to potwierdzają, podobnie jak fakt, że czarne czworonogi doczekały się nawet swojego święta, które jest obchodzone 17 listopada. Figlarne, drapieżne, łowcze i psotne – koty mają swój niesamowity urok. Bohater tego ujęcia jest żywym świadectwem wymienionych cech gatunku. Ten puszysty, mruczący czworonóg bez wątpienia ma charakter i pewnie nie raz pokazał już pazur!

3 miejsce – Zwiedzanie budowli sakralnych to jeden z obowiązkowych punktów wycieczek turystycznych znacznej części miejscowości w kraju i na świecie. I nie ma się czemu dziwić, patrząc na to, jak bogato zdobione są ściany i kopuły świątyń. Szczególnie interesujące są freski, które stanowią bezcenny zabytek i nie lada gratkę dla fascynatów historii sztuki. Wprawdzie nie wiemy, gdzie zdjęcie zostało wykonane, ale za to mamy pewność, że malowidła są godne najwyższej uwagi. Skoro już na zdjęciu zachwycają swoją kolorystyką, precyzją wykonania i artystycznym wyrazem, to w rzeczywistości muszą robić jeszcze większe wrażenie. Gratulujemy autorowi ujęcia wspaniałych wspomnień!

4 miejsce – Podziwianie ptaków to pasjonujące zajęcie, które wymaga jednak dużych pokładów cierpliwości. Bohater tego ujęcia, Kopciuszek zwyczajny, nie wydaje się jednak zaniepokojony obecnością człowieka i z zaciekawieniem przygląda się tym zabiegom. Dzięki temu, że zdjęcie zostało zrobione z niewielkiej odległości, a tło jest rozmazane, możemy w pełni skupić się na ciekawej kolorystyce upierzenia, szczególnie rudawym ogonie, tak charakterystycznym dla tego ptaka.

5 miejsce – Użycie różnych akcesoriów fotograficznych to jeden z najlepszych, sprawdzonych sposobów na to, by przełamać nudę na zdjęciu. Wśród tych najpopularniejszych jest oczywiście szklana kula. Natura ludzka sprawia, że wciąż i niezmiennie interesuje nas to, co tajemnicze, ukryte, a świat zamknięty w kuli podsyca naszą ciekawość. Obraz odwrócony do góry nogami oraz obrócony stronami intryguje i pobudza wyobraźnię. Zachęcamy autora do dalszego eksperymentowania!

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.