Konkursy

Cykliczny konkurs na najlepsze zdjęcie miesiąca – marzec
1 miejsce – Płyn do robienia baniek, mróz i trochę chęci – tyle wystarczy, by móc podziwiać zamarznięte, mydlane dzieła sztuki. Dzieci z pewnością będą zachwycone nie tylko pięknymi bańkami, ale także  magicznymi wzorami, które tworzą się na ich powierzchni. Zdjęcie pana Krzysztofa Kamińskiego oczarowało nas i dlatego jego nazwisko dopisujemy do honorowej listy zwycięzców naszego cyklicznego konkursu na najlepsze zdjęcie miesiąca.

 

2 miejsce – Natura tworzy zimą pejzaże, których nie powstydziliby się najlepsi światowi artyści-malarze. Tak było i tym razem. Nawarstwiające się na wychłodzonych, drewnianych słupach kolejne porcje lodu dają spektakularny efekt. Malownicze śnieżne konstrukcje, które zrobiła sama natura na wbitych w morze falach – urzekają. Dziękujemy za nadesłanie tego wspaniałego ujęcia!

 

3 miejsce – „Uśmiech proszę” – to hasło często pada w trakcie robienia zdjęć, bo przecież wiadomo: trzeba ładnie zapozować. O ile młodszy z chłopców wykonał to zadanie idealnie, o tyle starszy – najwyraźniej nic sobie z tego nie robi. W końcu zaczepianie współtowarzysza zabawy jest znacznie bardziej interesującym zajęciem niż szczerzenie zębów do obiektywu, prawda? Nic dodać, nic ująć. Doceniamy, że autorowi zdjęcia udało się we właściwym momencie nacisnąć spust migawki.

 

4 miejsce – Każdy, kto zna kocią naturę, ten wie, że mają one wręcz imponującą zdolność do zasypiania tam, gdzie chcą i jak chcą. Umywalka, deska do prasowania, żeberka grzejnika – każde miejsce trzeba wypróbować. Ten kot najwyraźniej postanowił sprawdzić, czy wygodnym legowiskiem będzie kosz na dokumenty i sen w otoczeniu sprzętów biurowych.

 

5 miejsce – Na pytanie jaki kolor ma woda, zwykliśmy wskazywać na różne odcienie niebieskiego. Jak więc wyjaśnić jej niezwykłe pomarańczowo-brunatne zabarwienie? Czy to złudzenie? Pozorna barwa wywołana znajdującymi się w niej substancjami organicznymi sprawia, że woda wygląda niesamowicie. Autorce zdjęcia gratulujemy intrygującego ujęcia!

 

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.