Konkursy

CYKLICZNY KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIE MIESIĄCA – marzec 2019
CYKLICZNY KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIE MIESIĄCA – marzec 2019

1 miejsce – Czy to niezwykle apetycznie wyglądające pieczywo zostały przygotowane na bazie naturalnych składników, czy może magicznych? Patrząc na minę bohaterki ujęcia można mieć wątpliwości co do wyboru odpowiedzi na to pytanie. Nie mamy natomiast obiekcji co do tego, że jest to naprawdę niezwykłe ujęcie! Autorowi gratulujemy pomysłu i wyboru ciekawej perspektywy.

 

2 miejsce – Ujęcie zasłużyło na drugie miejsce w naszym zestawieniu ze względu na niezwykły klimat i doskonałą perspektywę. Piękne niebo w odcieniach pomarańczu tworzy ciekawy kontrast dla skutej lodem ziemi i dwóch ciemnych ludzkich sylwetek w oddali. Nieregularna powierzchnia lodu wygląda jak zatrzymane w trakcie przypływu fale morskie, co dało ciekawy efekt.

 

3 miejsce – Jak w z pozoru typowe zdjęcie tchnąć ducha? Doskonałym pomysłem jest stworzenie na ujęciu efektu rozmycia. Dzięki temu można przedstawić za pomocą obrazu upływający czas i zmieniającą się przestrzeń, a także zasymulować zupełnie inny, tajemniczy świat. Dziękujemy autorowi ujęcia za złudzenie, że doświadczamy tu zjawisk paranormalnych!

 

4 miejsce – Kreatywność to cecha, którą szczególnie doceniamy u autorów nadesłanych zdjęć, dlatego w miesięcznym zestawieniu nie mogło zabraknąć tego zdjęcia. Ujęcie ze zniekształconą twarzą ukazującą się nam zza szklanki wody wyszło interesująco i zabawnie. Efekt lepszy niż przy użyciu niejednej aplikacji do zniekształcenia twarzy dostępnej na telefony. Gratulujemy i prosimy o więcej takich eksperymentów!

 

5 miejsce – Niebo to zdecydowanie bardzo ważny element fotografii, a na tym ujęciu prezentuje się wprost fantastycznie. Wrażenie potęguje oczywiście kontrast między zdającym się płonąć żywym ogniem, dynamicznym niebem a spokojnym, sielankowym krajobrazem, który tworzy woda, trawy i drzewa. Na ten zapierający dech w piersiach widok można patrzeć godzinami.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.