Konkursy

CYKLICZNY KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIE MIESIĄCA – MARZEC 2020
1 miejsce – Zjawiska atmosferyczne to niezwykle ciekawy temat, który można uwiecznić na zdjęciach. Szczególnie jeśli są tak gwałtowne, jak pokazana na zdjęciu burza. Kolorystyka ujęcia doskonale kreuje panujący nastrój i sprawia, że zdjęcie jest nieco tajemnicze. Widok przeszywającej niebo błyskawicy potęguje niepaokój, z drugiej strony swobodnie spacerujący i rozglądający się wokół ludzie nieco go łagodzą. Kolorowe elementy odzieży turystów dodają zdjęciu ciekawych akcentów barwnych.

2 miejsce Balansująca na linie między budynkami nietypowa rzeźba człowieka wzbudziła naszą ciekawość. Upamiętniony w ten sposób sztukmistrz z Lublina Jasza Mazur, bohater jednej z najsłynniejszych powieści noblisty Isaaca Bashevisa Singera, to niewątpliwie bardzo oryginalna ozdoba miasta. Zastanawiamy się tylko, ilu trzeba było zabiegów, by udało się ustawić tę rzeźbę w tak nietypowym miejscu. Nie ma jednak wątpliwości co do tego, że mieszkańcy Lublina i odwiedzający miasto turyści zyskali kolejny powód, by przechadzając się ulicami, częściej spoglądać w niebo.

3 miejsce Zdjęcia wykonane w odbiciach samochodowych lusterek są naprawdę bardzo ciekawe, co potwierdzają liczne przykłady takich ujęć. To, które prezentujemy, mocno oddziałuje na wyobraźnię. Świetnie oddaje atmosferę podróży, w interesujący sposób łączy jej cel i kadry, które zostają w tyle. Dobre oświetlenie sprawia, że doskonale oddany został klimat mijanych miejsc i atmosfera wolności.

4 miejsce Obecnie najważniejszy punkt komunikacyjny Lwowa, czyli jego dworzec kolejowy to budowla, która budzi uznanie ze względu na swoją okazałość. Ciekawa jest też sama historia budynku, który przecież był inspiracją do pracy dla wielu architektów z całej Europy. Zdaniem niektórych mógłby się dziś znaleźć na liście najpiękniejszych dworców Starego Kontynentu. Dziękujemy za piękne ujęcie!

5 miejsce Dziś, kiedy krajobrazy ze śniegiem w tle pozostają dla nas tylko wspomnieniem, miło jest spojrzeć na ujęcie wykonane w zimowej scenerii. Pasmo ośnieżonych gór, pozbawione liści drzewa i majaczące w oddali domostwa to piękne tło dla tego dziecięcego ujęcia. Dynamiczna poza dziecka tworzy ciekawy kontrast dla przyrody, która wydaje się uśpiona.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.