Konkursy

CYKLICZNY KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIE MIESIĄCA – PAŹDZIERNIK 2018
 

1 miejsce – Linie to bardzo mocny środek wyrazu, a to ujęcie stanowi doskonałe potwierdzenie tej tezy. Biegnące łagodnie do środka kadru powtarzalne, grube kreski sprawiły, że zdjęcie jest dynamiczne i trójwymiarowe. Patrząc na to ujęcie, mamy wrażenie, że siedząca na drodze kobieta kieruje namalowanymi liniami tak, jak gdyby pociągała za sznurki. Doceniamy kreatywność i geniusz kompozycyjny autora ujęcia, dzięki któremu ujęcie jest spójne i czytelne. To zdecydowanie nasz numer 1 listopadowego zestawienia.

2 miejsce – Uzyskanie ciekawych obrazów odbitych od różnych powierzchni to nie lada wyzwanie dla każdego fotografującego. Tutaj odbicie w okularach przeciwsłonecznych, które stało się głównym tematem zdjęcia, bardzo nam się spodobało, gdyż jest proste i interesujące. W końcu ludzka ciekawość sprawia, że lubimy podpatrywać inne światy i poznawać ich tajemnice, a to ujęcie pozwala nam zaspokoić tę potrzebę. Gratulujemy kreatywności!

3 miejsce – Zazwyczaj brak światła to jeden z głównych przeszkód na drodze do wykonania udanego ujęcia. Tutaj jednak cierpliwość i wyobraźnia sprawiły, że udało się uzyskać niesamowity efekt. Brak elementów w kadrze pozwolił w maksymalnym stopniu skupić się na fotografowanej postaci. Dobrze oświetlone dziecko i głęboka czerń wokół – tak… wiemy, że zdjęcie wymagało dużych umiejętności fotograficznych i… dlatego je doceniamy!

4 miejsce – A oto uroda leśnego królestwa w pełnej krasie! Zdjęcie przypadło nam do gustu ze względu na swój pozytywny przekaz. Światło wpadające do lasu doskonale kształtuje kolorystykę zdjęcia i oddaje piękno roślinności. Promienie słoneczne, które przedzierają się przez korony drzew, są niczym reflektor rozświetlający leśną scenę, na której toczy się prawdziwe życie. Prosimy o więcej takich ujęć!

5 miejsce – Każdy z nas niejednokrotnie przekonał się, że kolory, kształty i wzory, których dostarcza nam sama natura są niezwykłe. Sztuką jednak jest uchwycenie ich naturalnego piękna na fotografii. Szczególnie gdy tematem zdjęcia jest tęcza – wyjątkowo efektowne i niezwykłe zjawisko. Tęcza na tle rozległego krajobrazu bardzo dobrze się prezentuje i zdecydowanie zasługuje na uznanie. Widząc barwny łuk, wprost nie mogliśmy oderwać od niego wzroku!PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy Fujifilm.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.