Konkursy

Cykliczny konkurs na najlepsze zdjęcie miesiąca – październik 2020
Cykliczny konkurs na najlepsze zdjęcie miesiąca – październik 2020

1 miejsce – Typowa złota polska jesień to najlepsza okazja do spacerów po lesie i górskich wypraw. A ta kojarzy się wielu z nas przede wszystkim z liśćmi, które wraz z upływem czasu stopniowo zmieniają kolor i spadają z drzew. To jeden z kilku akcentów, które przypominają nam o cykliczności pór roku, o tym, że przyroda powoli przygotowuje się do zimy i przechodzi w stan spoczynku. A opadające liście, które tworzą na ziemi gruby dywan, to doskonałe rekwizyty do zabawy dla dzieci, a także miejsce do odpoczynku. Jesienny akcent i dziecięca radość to idealne połączenie na zdjęciu, które decyduje o jego wyjątkowości.

2 miejsce Czy praca w straży to zajęcie zarezerwowane tylko dla mężczyzn? Oczywiście, że nie. Coraz częściej szeregi służb mundurowych zasilają kobiety, które ramię w ramię z mężczyznami niosą pomoc innym i narażają swoje życie. Bardzo mocnym akcentem na zdjęciu są jednak czerwone szpilki na pierwszym planie. Obok szminki i lakieru do paznokci od zawsze stanowiły one symbol kobiecego seksapilu i podkreślały kobiecy charakter. Takie zestawienie to zdecydowanie świetny pomysł na zdjęcie!

3 miejsce – Oto kolejny psi model w naszym zestawieniu ulubionych fotografii miesiąca. Jak już kiedyś podkreślaliśmy, zdajemy sobie sprawę, że o dobre ujęcie czworonoga nie jest łatwo, więc szczerze doceniamy. Przy portretach z tak bliskiej odległości liczy się każdy detal, a nam podoba się skupienie na emocjach, które znajduje swoje odbicie w psich oczach. Doceniamy ekspresję i bardzo udaną próbę uwiecznienia charakteru zwierzęcia, jego prawdziwej duszy.

4 miejsce – Przed nami urokliwa fotografia w plenerze, która pokazuje i udowadnia, jak niezwykle fascynujący jest świat wokół nas! Zasłane gęstymi chmurami niebo, gruby dywan z traw pokrywający ziemię, a między nimi pasmo drzew i krzewów, za którym powoli chowa się zachodzące słońce rozświetlające otoczenie delikatnymi promieniami… Piękne ujęcie, które można podziwiać bez słów.

5 miejsce – Murowane budowle od zawsze imponowały swoim rozmiarem i były świadectwem talentu budowniczych. Ten wzniesiony z czerwonej cegły obiekt sakralny także przykuwa uwagę i skłania do refleksji. Ciekawe, jakie skarby i tajemnice kryją się za jego grubymi murami? W końcu tego typu budowle to dla badaczy źródło wielu cennych informacji o ludziach i wydarzeniach z dawnych czasów. Otoczona dużą ilością zieleni, dobrze zachowana budowla z ostrokątnymi oknami wydaje się bardzo tajemnicza i jednocześnie zaskakująca. Gratulujemy ciekawego ujęcia!

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy Fujifilm.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.