Konkursy

Cykliczny konkurs na najlepsze zdjęcie miesiąca – sierpień
Cykliczny konkurs na najlepsze zdjęcie miesiąca – sierpień

1 miejsce – Dziewczynka na zdjęciu wygląda jak mała czarodziejka. Pod jej rękami, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki dzieją się prawdziwe cuda. Zdajemy sobie sprawę, że zamrożenie w kadrze szybkiego ruchu to nie lada wyzwanie. Doceniamy więc talent autora za doskonałe ujęcie różnych faz zdarzenia, które wydarzyło się w ułamku sekundy. Rozpryskujące się na wszystkie strony kropelki wody dodają zdjęciu dynamiki i robią piorunujące wrażenie. Gratulujemy!

 

2 miejsce Interesująco uwiecznione niebo zawsze budzi gorące emocje. Tak jest i tym razem. Ciemne chmury nisko zawieszone nad horyzontem zwiastują nieuchronną zmianę pogody. Zestawione ze spokojnym brzegiem gdzieniegdzie porośniętym kępkami trawy sprawiają, że zdjęcie jest bardzo efektowne.

 

3 miejsce – Dla rolników sierpień jest czasem wytężonej pracy w polu. Kiedy lato ma się już ku końcowi na polach często słychać warkot silników traktorów, kombajnów i pras. Nam bardzo przypadło do gustu ujęcie przedstawiające typowe, polskie żniwa. Skoszone zboże, ciągniki z przyczepami, worki na zboże i ludzie przy pracy – to wszystko składa się razem na bardzo udane ujęcie, które urzekło nas swoją naturalnością.

 

4 miejsce – Niepozorne, żółte tramwaje są w Lizbonie atrakcją samą w sobie i symbolem miasta. Przemykające wąskimi uliczkami, niemal ocierają się o budynki, przecząc prawom grawitacji i zdrowemu rozsądkowi. Wyróżnienie tramwaju jako jedynego akcentu kolorystycznego na zdjęciu dodatkowo podkreśla jego wyjątkowość. Taka obróbka graficzna to ciekawa odmiana od tradycyjnych kolorowych lub czarno-białych ujęć.

 

5 miejsce – Lupa to małe, ale bardzo poręczne narzędzie. Jako rekwizyt fotograficzny z powodzeniem może być wykorzystana do zrobienia ciekawego ujęcia. Choć to pomysł znany, to jednak mało wykorzystany, dlatego to zdjęcie przykuło naszą uwagę. Wyraźne ujęcie kwiatów widocznych pod szkłem powiększającym na tle rozmytego tła prezentuje się naprawdę interesująco.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.