Konkursy

CYKLICZNY KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIE MIESIĄCA – SIERPIEŃ 2019
 

1 miejsce – Burza to niebezpieczne a jednocześnie niezwykle spektakularne zjawisko i między innymi dlatego tak fascynujące. Potężne pioruny, które wyłaniają się z gęstej warstwy chmur, tworzą obraz rodem z popularnych filmów katastroficznych i robią niezwykłe wrażenie. Autorowi ujęcia gratulujemy szczęścia, które w przypadku takich ujęć jest równie ważne, a może nawet ważniejsze niż dobrej jakości sprzęt. 

 

2 miejsce – Podniebne akrobacje lotnicze to zawsze widowisko, które gromadzi potężną publiczność. I nie ma w tym nic dziwnego, bo rzadko można oglądać loty organizowane dla samego latania, przyjemności pokonywania przestrzeni, dobrej zabawy. Patrząc na zdjęcie, sami czujemy chęć oderwania się od ziemi!

 

3 miejsce – Czy to prawdziwe ujęcie, czy może scena z filmu science fiction? Takie pytanie nasuwa się podczas pierwszego kontaktu z tą fotografią. Zdjęcie jest bez wątpienia niezwykle intrygujące i mocno oddziałuje na wyobraźnię. Złudzenie optyczne, które udało się tutaj uzyskać, sprawia, że jest ciekawie i kolorowo. „Barwne lasery”, które łączą uśpione nocą budynki z chmurami tworzącymi niezwykłą kopułę na niebie, wyglądają zjawiskowo. Przebijający się między nimi księżyc rozświetla znajdujące się bliżej partie chmur, pogrążając inne w mroku i dodaje ujęciu uroku. 

 

4 miejsce – Czy te oczy mogą kłamać? Chyba nie… To piękne ujęcie, dzięki swojej prostocie, pozwala skupić się na relacji łączącej mężczyznę z dzieckiem. Brak wyraźnych akcentów barwnych kieruje uwagę przede wszystkim na emocje przedstawione na zdjęciu, które są wspaniałą ilustracją bardzo osobistej relacji. Patrząc na fotografię, od razu robi się cieplej na sercu. 

 

5 miejsce – Szalejący w górach wiatr często powoduje ogromne straty materialne, w tym powala dziesiątki drzew. Nadłamane drzewa na pierwszym planie to niemi świadkowie wydarzeń, które miały miejsce na tym terenie. Stanowią doskonały kontrast dla majaczącego w oddali, spowitego mgłą szczytu, który pozostaje niewzruszony.PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.