Konkursy

Cykliczny konkurs na najlepsze zdjęcie miesiąca – sierpień 2020
1 miejsce – Opuszczone, dzikie zakątki przyrody urzekają swoją naturalnością i są świetnym miejscem do zrobienia ciekawych ujęć. Tak było w tym przypadku. Nadgryziona zębem czasu drewniana kładka na zarośniętym stawie to miejsce bardzo ciekawe do fotografowania, ale też podziwiania przyrody. Majaczące w oddali drzewa, zalesione wzgórza i kłębiące się chmury dopełniają tego sielskiego krajobrazu. Piękne ujęcie ląduje w gronie najlepszych zdjęć w naszym konkursie.

 

2 miejsce – Uchwycenie ptaków w locie to wyzwanie wymagające czasu i ogromnych pokładów cierpliwości. Zwłaszcza gdy w roli modela występuje nasz narodowy ptak herbowy. Autorowi nie dość, że udało się sprostać temu zadaniu, to jeszcze podwójne. Zdjęcie oddaje doskonale to wszystko, co urzeka nas w tych ptakach: drapieżny, łowczy charakter, imponującą rozpiętość skrzydeł, dynamizm lotu. To wspaniałe ujęcie, które wywołuje dreszczyk emocji.

 

3 miejsce – Jak znaleźć nowy, świeży pomysł na ujęcia? Odpowiedzi na to pytanie jest wiele, a popularnym jest bez wątpienia wykorzystanie rekwizytów fotograficznych. Jednym z nich jest szklana kula. Magiczny przedmiot stanowi doskonałe wsparcie warsztatu fotografa i pozwala wyczarować niesamowite zdjęcia. Tutaj dodatkowym atutem jest jeszcze odpowiednia perspektywa, która sprawia, że w naszych głowach tworzy się ciekawa historia.

 

4 miejsce – Dlaczego tak podoba nam się to zdjęcie, że wybraliśmy je do naszego zestawienia? Przede wszystkim dlatego, że autor miał ciekawy pomysł na jego zrobienie. Perspektywa z dołu pozwala skupić się na poszczególnych, wypolerowanych elementach maszyny i podkreśla jej masywność. Fotografia motoryzacyjna to prawdziwa sztuka. Autorowi doskonale się udała. Motocykl został zaprezentowany w bardzo korzystnym ustawieniu. Gratulujemy!

 

5 miejsce – Jednym z prostszych sposobów na odpoczynek od codzienności jest po prostu wyprawa do pobliskiego lasu. To idealne miejsce, by być bliżej natury i wśród śpiewu ptaków oraz szumu drzew zregenerować siły. Szczególnie jeśli to jest zagajnik brzozowy, którego urokowi poddają się chyba wszyscy. Brzoza w końcu jest uważana za nośnik energii wsparcia i pokrzepienia, daje spokój, wyciszenie. Jest symbolem wzrostu i uzdrawiania, a dawniej chroniła od czarów oraz uroków, przynosząc ludziom szczęście i powodzenie. Nie ma więc chyba lepszego miejsca na wypoczynek!

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.