Konkursy

CYKLICZNY KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIE MIESIĄCA – STYCZEŃ 2019
CYKLICZNY KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIE MIESIĄCA – STYCZEŃ 2019

 

1 miejsce – Choć zimą nie słychać już śpiewu ptaków, to wciąż można je spotkać nad wodą. Sfotografowane podczas pływania po rzece stado kaczek i nurogęsi jest tego żywym dowodem. Jak widać, doskonale sobie radzą w zimowych warunkach. Promienie słoneczne, które rozświetlają część kompozycji, dodają zdjęciu uroku i pozwalają nacieszyć się przyrodą w zimowej odsłonie.

2 miejsce – Chcesz mieć w swoim dorobku fantastyczne zdjęcia? Skup się na uwiecznianiu owadów z bliskiej odległości! To zdjęcie stanowi potwierdzenie tej tezy. Trudno nie zachwycić się ujęciem, zwłaszcza że obiekt jest tak wyjątkowy. Paź królowej zachwyca nie tylko jako dorosły motyl, ale jako gąsienica w ostatnim stadium rozwoju również. Zielona gąsienica z poziomymi, czarnymi pasami ciągnącymi się wzdłuż ciała oraz pomarańczowymi plamkami urzekła nas intensywnością ubarwienia.

3 miejsce – Owczarki niemieckie to rasa uwielbiana za swoje łagodne usposobienie, odwagę i inteligencję. Patrząc na to, jak spokojnie leży bohater tego ujęcia, nasuwa się jedno pytanie: o czym on tak rozmyśla? Jakie emocje odczuwa? Może czeka na pierwsze, wiosenne dni, by móc dłużej pobawić się na zewnątrz ze swoim właścicielem?

4 miejsce – Prawdziwe piękno górskiej przyrody można dostrzec dopiero w momencie przyjęcia odpowiedniej perspektywy. Wiedział o tym autor ujęcia, gdyż wybrał doskonałe miejsce, by pokazać nam wyjątkowość tego terenu. Odpoczynek na tarasie ponad wierzchołkami drzew ma w sobie coś magicznego. Zazdrościmy widoków!

5 miejsce – Czytanie książek to doskonały sposób, by oderwać się od rzeczywistości i przenieść się do innego, magicznego świata. Biało-czarna kolorystyka sprawia, że zdjęcie staje się bardziej tajemnicze, eleganckie, klimatyczne i pozwala maksymalnie skupić się na jego głównym temacie. Kartki tworzące kształt serca wyrażają więcej niż 1000 słów. Kto lubi czytać książki, ręka do góry!

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.