Konkursy

Cykliczny konkurs na najlepsze zdjęcie miesiąca – wrzesień 2018
1 miejsce – Moment, kiedy słońce chowa się za horyzontem, zdecydowanie należy do bardzo efektownych. Pan Grzegorz doskonale o tym wie, gdyż wykorzystał go w 100%. Wyraźna sylwetka jelenia stojącego w trawie na takim tle ma w sobie coś magicznego. Doceniamy kunszt autora tego ujęcia pierwszym miejscem w naszym zestawieniu!

 

2 miejsce – Najlepsze ujęcia to jakie? Zdecydowanie te, które dają wyraz emocjom. A tych na zdjęciu nie brakuje. Nas przede wszystkim urzekła dramaturgia tego ujęcia, którą buduje ruch i mimika postaci na pierwszym planie oraz dym unoszący się w powietrzu. Zatrzymany kadr z przeszłości przemawia do naszej wyobraźni i pozwala na chwilę refleksji w świecie, w którym wszystko nieustannie pędzi jak szalone.

 

3 miejsce – Obok zwierząt, które wzajemnie się przytulają trudno komukolwiek przejść obojętnie. My tutaj nie stanowimy wyjątku. Doskonałe ujęcie rozczuliło nas i jednocześnie rozbawiło. Mina psa, który do zdjęcia pięknie odsłonił swoje doskonałe uzębienie, wyraża więcej niż 1000 słów. Prosimy o więcej!

 

4 miejsce – Dzieci mają niezwykłą umiejętność do organizowania sobie kreatywnych zabaw w sposób, na jaki ich rodzice by nie wpadli i w miejscach, o których dorośli, by nie pomyśleli. To zdjęcie wyraźnie tego dowodzi. Sterta ułożonych desek to jak widać wymarzone miejsce do bawienia się pojazdami budowlanymi całymi godzinami. Dobrze, że współtowarzyszka zabaw zadbała o przekąski!

 

5 miejsce – A oto kolejny spektakularny widok nieba, który można byłoby podziwiać bez końca. Urzekła nas nie tylko piękna kolorystyka nieba, ale też niezwykłe kształty chmur. Szczególnie te w centralnej części ujęcia, które wyglądają niczym sylwetki żywych stworzeń. Gratulujemy pięknego zdjęcia!

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.