Konkursy

CYKLICZNY KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIE MIESIĄCA – wrzesień 2019
1 miejsce – robienie ujęć w trakcie skoku stało się w ostatnich latach bardzo modne i popularne, szczególnie na wakacjach. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ takie ujęcia są wesołe, naturalne i beztroskie. I to widać również na tym ujęciu. Jednak to, co przede wszystkim zadziwia i zachwyca to imponujący wyskok psa, który również, jakimś cudem, udało się uwiecznić. A całości wspaniałego ujęcia dopełnia piękne tło z zasnutym chmurami niebem i wzburzonym morzem. Gratulujemy!

 

2 miejsce – park, to miejsce z mnóstwem ciekawych miejsc, które można uwiecznić na zdjęciach o każdej porze roku. Szczególnie jeśli jest to park zabytkowy, tak, jak ten – żywiecki. Przemyślana kompozycja i świadome wykorzystanie światła sprawiają, że wykonane zdjęcie ma swój urok. Piękne miejsce na spacer, piękna fotografia! Dziękujemy za to zdjęcie i prosimy o więcej!

 

3 miejsce – kto z nas nie marzył kiedyś, by polecieć balonem? Już sam ich widok unoszących się w powietrzu robi imponujące wrażenie. Piękne, lecące na różnej wysokości balony doskonale prezentują się na czystym, bezchmurnym niebie, ożywiając je i dodając mu akcentów barwnych. Zobaczyć aż tyle balonów w tym samym czasie w jednym miejscu, to rzadki widok, a wykonać ładne ujęcie – prawdziwe wyzwanie. Auto zdecydowanie mu sprostał.

4 miejsce – fotografowanie kotów wymaga czasu i cierpliwości, w końcu koty, jak to one, chodzą swoimi ścieżkami i nie zawsze mają ochotę pozować. Ten malutki kociak jednak okazał się bardzo wdzięcznym modelem. Widać, że obiektyw aparatu wcale go nie rozprasza, a współpraca z fotografującym układa się nad wyraz dobrze. Uroczy kotek, ciekawa perspektywa i idealne oświetlenie, sprawiają, że fotografia należy do bardzo udanych.

 

5 miejsce – kutry rybackie stojące na nadmorskich plażach to doskonały pretekst do zrobienia fotografii nad morzem. Szczególnie o wschodzie lub zachodzie słońca, ponieważ panują wtedy idealne warunki świetlne. Uwieczniony na zdjęciu kuter prezentuje się wręcz bajkowo właśnie ze względu na kolorystykę. Kolorowy kadłub kutra, który rozświetla swoimi promieniami chylące się ku zachodowi słońce na tle prawie białego piasku i spokojnego morza – któż nie zachwyciłby się tym widokiem? My doceniamy i wyróżniamy!

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.