Konkursy

Cykliczny konkurs na najlepsze zdjęcie miesiąca – wrzesień 2020
 

1 miejsce – w tej edycji naszego cyklicznego konkursu postanowiliśmy przyznać pierwsze miejsce i nagrodzić autora ujęcia prosto ze stolicy. Bardzo podoba nam się przyjęta perspektywa, dzięki której możemy jednocześnie podziwiać kilka planów zdjęcia. Mały spacerujący chłopiec, mnóstwo soczyście zielonej roślinności, rząd ławek i symbol Warszawy górujący nad miastem zasłużyły na nasze uznanie. Gratulujemy ciekawego ujęcia!

2 miejsce – Jeden rzut oka na fotografię wystarczy, by zachwycić się tym małym modelem. Poza a także emocje odbijające się na pyszczku zwierzęcia sprawiają, że zdjęcie jest pełne uroku. Czy piesek jest zaciekawiony, czy może zdziwiony? Tego do końca nie wiemy. Pewne jest natomiast to, że kocyk stał się wygodnym miejscem dla zwierzaka, w którym poczuł się bezpiecznie. Autor uwiecznił pieska w najlepszym z możliwych momentów.

3 miejsce – Pływanie łódką po jeziorach i rzekach to bez wątpienia jedna z najfajniejszych form wypoczynku latem. To świetny sposób, by prawdziwie odpocząć i przeżyć niezwykłą przygodę. A takie chwile beztroski warto uwiecznić. Zdjęcie ma specyficzny klimat ze względu na padające prosto na sylwetkę dziewczyny promienia słoneczne. W takim pięknym otoczeniu natury z pewnością można wspaniale wypocząć.

4 miejsce – Przygotowanie łodzi, jachtów i statków do zimowania to jeden z obowiązkowych zadań każdego właściciela jednostki pływającej. Tutaj autorowi udało się zarejestrować moment podnoszenia nakrytej plandeką łodzi specjalnym dźwigiem. Urokowi zdjęciu dodaje oczywiście drugim plan, na którym widać piękną architekturę Gdańska, miasta z ponad 1000-letnią tradycją. 

5 miejsce – O tym, że koty uwielbiają wylegiwać się na słońcu, wiemy nie od dziś. W końcu zazwyczaj zimą najłatwiej można je zlokalizować na linii kanapa – parapet – kominek. Zanim jednak nadejdą pierwsze chłody, koty często znajdują sobie inne, interesujące miejsce na wypoczynek, tak jak ten kot wylegujący się na przygotowanym do zimy, równo ułożonym stosie drewna. Widok bardzo przyjemny, dlatego postanowiliśmy także Wam pokazać to zdjęcie na poprawę humoru!

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.