Trwa przeliczanie zamówienia...

Loading

Cykliczny konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcie miesiąca

Najlepsze zdjęcia - Październik, Listopad, Grudzień, Styczeń

1. miejsce - Piotr Potocki

Oto najlepszy dowód na to, że polskie morze jest piękne o każdej porze roku. Tak prezentuje się plaża w gdyńskim Orłowie. Gratulujemy!

Gdynia

2. miejsce - Polly Krokocka

Wielki Kanion to miejsce-marzenie i miejsce-legenda. Samo patrzenie na to zdjęcie zapiera dech w piersiach.

Wielki Kanion

3. miejsce - Sylwia Gamrat

Pani Sylwia udowodniła, że sen jest piękny. Aż chciałoby się przenieść do tej krainy...

Słodkich snów

4. miejsce - Krzysztof Ostanówko

Aktualnie niektórzy mają bliżej do Big Bena, niż Pałacu Kultury i Nauki. Co wygląda piękniej nocą? Tym razem urzekł nas Londyn.

Big Ben

5. miejsce - Piotr Be

Pan Piotr zatytułował to zdjęcie "Buszując w zbożu" - nic dodać, nic ująć!

Buszując w zbożu

 

Jeszcze raz gratulujemy panu Piotrowi najbardziej udanego ujęcia w październiku. Do niego powędruje nagroda w postaci dowolnego FotoPrezentu lub FotoObrazu, a resztę osób zapraszamy już do udziału w listopadowej edycji naszego konkursu. Szczegóły poniżej!

 

Zasady konkursu

Wszystkich miłośników fotografii zapraszamy to wzięcia udziału w cyklicznym konkursie fotograficznym na zdjęcie miesiąca. Tematyka fotografii jest dowolna. Spośród zdjęć biorących udział w konkursie w danym miesiącu, wybierzemy jedno - naszym zdaniem najlepsze. Na zwycięzców każdej, comiesięcznej edycji czekają atrakcyjne nagrody.

Zasady udziału w konkursie są bardzo proste. Wystarczy zrobić i wysłać nam przez formularz dostępny na stronie konkursowej wybrane zdjęcie. A może posiadacie już w swoim telefonie lub na dysku komputera szczególnie udane ujęcie? Prześlijcie je nam!

Najbliższa osoba, krajobraz, zabawna sytuacja z życia codziennego - tematyka zdjęć jest dowolna. Nie ma też ograniczeń co do ilości przesłanych fotografii. Nie ważne czy wykonacie je aparatem cyfrowym, czy telefonem - docenione będą te fotografie, które wykażą się ciekawym ujęciem tematu.

Ze zdjęć, które zostaną nadesłane w okresie od pierwszego do ostatniego dnia każdego miesiąca, wyłonimy jedno - zwycięskie. Autor najlepszego zdjęcia każdej edycji konkursu otrzyma wybrany przez siebie fotoobraz: https://www.foto4u.pl/fotoobrazy lub fotoprezent: https://www.foto4u.pl/fotoprezenty,2 w kwocie do 100 zł. Oryginalne kubki oraz poduszki ze zdjęciem, fotoobrazy na płótnie, maskotki, puzzle, śliniaczki, kule wodne, magnesy, breloki, plany lekcji - to wszystko do wygrania w naszej zabawie!

Więcej szczegółów na temat konkursu można znaleźć w regulaminie na stronie http://www.foto4u.pl/konkurs-fotograficzny/regulamin.pdf

Wszystkich, którzy posiadają wrażliwość artystyczną i inwencję twórczą zachęcamy do udziału w konkursie!

Tagi:
konkurs fotograficzny dla amatorów 2016, konkurs fotograficzny dla dzieci, konkurs fotograficzny facebook, konkurs fotograficzny best photo, internetowy konkurs fotograficzny, konkurs fotograficzny online

« wstecz
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Punkty Odbioru
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.


Ładowanie danych...