Konkursy

CYKLICZNY KONKURS FOTOGRAFICZNY NA NAJLEPSZE ZDJĘCIE MIESIĄCA – GRUDZIEŃ
1 miejsce – Morskie Oko, zamarznięte i przysypane warstwą śniegu na tle ośnieżonych szczytów górskich to niezwykle piękny widok. Doskonale zatrzymany w kadrze zasłużył na pierwsze miejsce w naszym grudniowym zestawieniu. Autorowi udało się osiągnąć to, co pozornie wydawało się niemożliwe: pokazanie piękna gór i uchwycenie istoty tego, co zachęca do odwiedzenia tego miejsca.

2 miejsce – Zdjęcie, od którego wprost nie możemy oderwać oczu. Proste w stylistyce, a jednocześnie pełne tajemniczego piękna. Kompozycja jest idealnie przemyślana, nie ma tu zbędnych dodatków. Magia Świąt w czystej postaci!

3 miejsce – Lot balonem nad Bagan o świcie to jedna z najbardziej niezwykłych atrakcji turystycznych w Birmie. Uchwycony na zdjęciu moment, w którym pomiędzy iglicami świątyń unoszą się powoli ku górze balony, zapiera dech w piersiach. Między smugami światła tworzy się niesamowity teatr cieni, który nas urzekł.

4 miejsce – Wytrwałość i trochę szczęścia – to dwa czynniki, które mają pierwszorzędne znaczenie w trakcie robienia zdjęć fajerwerków. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo, co zdarzy się za chwilę. Efektowne zdjęcia to prawdziwa sztuka, dlatego gratulujemy ujęcia!

5 miejsce – Spotkanie z mikołajem to dla dzieci wyjątkowe wydarzenie. Autorowi ujęcia udało się uwiecznić prawdziwą radość płynącą z tego spotkania, dlatego zdjęcie zasłużyło na szczególne wyróżnienie w naszym zestawieniu.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.