FotoObrazy na płótnie z Twojego zdjęcia

FotoObrazy z bazy zdjęć Adobe

do wyboru 100 milionów pięknych zdjęć

więcej

FotoObrazy prostokątne 2:3

formaty od 20x30 cm do 100x150 cm

więcej

FotoObrazy prostokątne 3:4

formaty od 30x40 cm do 100x140 cm

więcej

FotoObrazy kwadratowe

formaty od 20x20 cm do 100x100 cm

więcej

FotoObrazy panoramiczne 2:1

formaty od 20x40 cm do 70x140 cm

więcej

FotoObrazy panoramiczne 3:1

od 20x60 cm do 50x150 cm (poziom/pion)

więcej

Fotoobrazy na płótnie to wspaniały sposób na ozdobienie mieszkania i dodania wnętrzom charakteru. W końcu na ścianach naszego domu, zamiast wizji nieznanego artysty mogą wisieć fotoobrazy na płótnie bliskie naszemu sercu. Obrazy z zdjęć można powiesić praktycznie w każdym pomieszczeniu w domu: w kuchni, salonie, pokoju dziecięcym, przedpokoju. Wystarczy tylko wybrać ulubiony motyw. A jeśli nie mamy odpowiednich fotografii do wykonania obrazu na płótnie ze zdjęcia to wspólny spacer, wakacje czy chwile spędzone w rodzinnym gronie to wspaniałe okazje do nadrobienia zaległości!

Fotoobrazy na płótnie - prezent unikatowy

W dobie globalizacji potrzebujemy prezentów wyjątkowych. Takimi bez wątpienia są fotoobrazy na płótnie ze zdjęciem. Ślub, wspólne wakacje, narodziny dziecka to wydarzenia, które możemy uwieczniać na zdjęciach, a następnie wywoływać w formie fotoobrazów na płótnie. Taki wydruk zdjęcia na płótnie będzie efektowną ozdobą i jednocześnie dobrym sposobem na zachowanie w pamięci na dłużej najwspanialszych chwil w swoim życiu. Możliwości jest bardzo dużo, a ograniczyć może nas tylko własna wyobraźnia. Dzięki temu, że fotoobrazy na płótnie mają zadrukowane boki, to można je powiesić na ścianie bez konieczności kupowania specjalnej ramki. Wydruk zdjęcia na płótnie jest więc od razu po jego otrzymaniu paczki gotowy do umieszczenia na ścianie.

Fotoobrazy na płótnie ze zdjęciem to także dobry pomysł na niebanalny prezent dla kogoś bliskiego czy przyjaciół. Fakt, że samodzielnie wykonaliśmy projekt i zleciliśmy wywołanie zdjęć na płótnie, z pewnością ucieszy obdarowaną osobę! Obraz na płótnie ze zdjęcia będzie miłą odmianą dla kosmetyków czy słodyczy, które bardzo często są przekazywane w prezencie na różne okazje. Fotoobraz na płótnie można podarować członkom rodziny lub znajomym na urodziny, imieniny, rocznicę czy parapetówkę.

Zdjęcia na płótnie - moc kreatywnych rozwiązań we wnętrzu

Jeśli nie chcemy wywoływać własnych fotografii w formie zdjęć na płótnie, to możemy skorzystać z darmowych lub płatnych banków zdjęć. Znajdują się w nich tysiące fotografii o różnej tematyce, dlatego bez problemu każdy znajdzie motyw odpowiadający indywidualnym preferencjom. Piękny, górski pejzaż w formie obrazu ze zdjęcia? Czemu nie! Bez względu na zainteresowania, w bogatej bazie zdjęć z pewnością znajdziesz idealne ujęcie, na podstawie którego stworzysz swój wymarzony fotoobraz na płótnie. Ciekawą opcją jest wywołanie kilku zdjęć na płótnie i stworzenie z nich całości kompozycyjnej. Warto tylko pamiętać o tym, że rozmiar pliku determinuje wielkość zdjęcia na płótnie. Trzeba więc zwrócić szczególną uwagę, by motyw, który chcemy wywołać w formie zdjęcia lub zdjęć na płótnie był wysokiej jakości.

Na każdą okazję i do każdego pomieszczenia

Fotoobrazy na płótnie to modny i praktyczny dodatek, który może stać się ozdobą mieszkania przez cały rok. Taki fotoobraz na płótnie można powiesić w pokoju dziecięcym, sypialni, salonie, kuchni. Co więcej, fotoobrazy na płótnie ze zdjęciem są na tyle uniwersalne, że można nimi obdarować praktycznie każdego bez względu na wiek czy upodobania. Dziadkom można podarować fotoobraz na płótnie przygotowany ze zdjęcia wnuków, a drugiej połówce zdjęcie na płótnie ze wspólnych wakacji. Tak naprawdę to wszystko zależy od motywu, który wybierzemy. Możliwości tworzenia obrazów ze zdjęć są praktycznie nieograniczone.

Najlepsza jakość w dobrej cenie

Drukowaniem zdjęć na płótnie zajmuje się od lat firma Foto4u. Fotoobrazy na płótnie ze zdjęciem są przygotowane w firmie ze szczególną starannością i przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Najlepszej jakości materiały wykorzystywane w tym procesie dają pewność, że zdjęcia na płótnie będą najlepszej jakości, wierne oryginałowi i pięknie prezentujące się na ścianie. W ofercie dostępne są fotoobrazy na płótnie prostokątne, kwadratowe oraz panoramiczne.

Warto już dziś poszukać wyjątkowych fotografii w swoim albumie i przygotować unikatowe fotoobrazy na płótnie, które z pewnością staną się dla obdarowanego strzałem w dziesiątkę!

Jaka ma być rozdzielczość zdjęcia?

Rozdzielczość zdjęcia zależy od tego, jaki rozmiar fotoobrazu chcesz zamówić ? im większy, tym powinna być wyższa, aby gotowe zamówienie spełniało twoje oczekiwania. Jeśli chcesz sprawdzić wymiary konkretnego produktu, wejdź do jego opisu i zwróć uwagę na szczegóły. W nich podane są dokładne informacje, w tym minimalna rozdzielczość pliku. Przykładowo zdjęcie na fotoobraz wielkości 100x150 cm powinno charakteryzować się rozdzielczością min. 2900x4350 px, a na fotoobraz 20x30 cm zaledwie 580x870 px. Jeśli nie jesteś pewny wymaganych rozmiarów, zawsze możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo.

Na jakim materiale drukowane są zdjęcia?

Obrazy ze zdjęć są drukowane na płótnie Canvas, czyli wysokiej jakości płótnie malarskim dedykowanym do wydruków pigmentowych w wysokiej rozdzielczości oraz fotograficznej jakości. Każdy wydruk jest naciągany na krosno malarskie nazywane również ramą, które jest wykonane z sosny (drewniane). Ten zabieg wykonuje się dopiero po zadrukowaniu materiału. Dzięki temu produkt staje się bardziej przestrzenny.

Czy muszę oprawiać fotoobraz?

Obraz ze zdjęcia nie musi, ale może zostać oprawiony. Nasze produkty są przygotowane w taki sposób, że zadrukowuje się również boki obrazu, dzięki czemu wyglądają doskonale na każdej ścianie i są od razu gotowe do zawieszenia. Brak ramy nadaje im nowoczesnego, lekkiego wyglądu. Istnieje jednak możliwość zamówienia fotoobrazu z białymi bokami ? wtedy oprawa będzie doskonałym pomysłem. Pamiętaj o tym, że jej styl warto dopasować do aranżacji pokoju, a nawet całego domu lub mieszkania.

Jak dbać o fotoobraz?

Jeśli chcesz, by zdjęcia na płótnie na dłużej zachowały swój doskonały wygląd, przecieraj je regularnie z kurzy np. z pomocą miękkiej, dedykowanej miotełki. Nie poleca się czyszczenia powierzchni wilgotnymi ani mokrymi szmatkami z dodatkiem środków chemicznych, gdyż mogą zniszczyć nieodwracalnie strukturę. Jeśli obraz na płótnie ze zdjęcia będzie narażony na ciągłe działanie promieni UV (słońce) oraz w pomieszczeniu panuje duża wilgotność, polecamy zabezpieczenie go werniksem lub lakierem bezbarwnym.

Trwa przeliczanie zamówienia...

Loading
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Punkty Odbioru
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy Fujifilm.
Copyright © 2009-2023 Foto4u. All rights reserved.