Trwa przeliczanie zamówienia...

Loading

FotoKalendarze - kalendarze ze zdjęciami

Szczęśliwi czasu nie mierzą, ale odliczają dni do wyczekiwanych świąt i ważnych wydarzeń! Dlatego w ofercie Foto4U znajdują się FotoKalendarze, dzięki którym żaden dzień nie zostanie już więcej pominięty i zapomniany. To niezwykle użyteczny gadżet. Przy przewracaniu kartek kalendarza ze zdjęciami z nowym miesiącem, możemy wspominać wspaniałe chwile z życia naszej rodziny.

Pomysł na sentymentalny FotoKalendarz

Ze względu na wartość sentymentalną, kalendarz ze zdjęciami może pełnić rolę pięknej dekoracji domu. Przy każdym kolejnym miesiącu, możemy dobrać zdjęcia, które klimatem pasują do zmieniających się pór roku (np. zdjęcie z minionych Świąt Bożego Narodzenia umieścić na stronie "Grudzień", a fotografie z podróży na jednej ze stron przeznaczonej na miesiące wakacyjne. Kalendarz foto warto również zabrać ze sobą do pracy. Mając przy sobie ulubione zdjęcia z rodzinnego archiwum będziemy mogli pamiętać o swoich bliskich w trakcie wykonywania codziennych obowiązków.

Unikalny design kalendarza foto

FotoKalendarze zawieszane w rozmiarze 20x30 cm dostępne są w dziewięciu różnych wzorach, a kalendarze ze zdjęciami w formacie 30x45 cm można stworzyć korzystając z siedmiu szablonów. W zależności od indywidualnych preferencji możliwy jest wybór koloru tła białego lub czarnego. Kalendarze foto mają również inny układ dni i tygodni w miesiącu. Ciekawą opcją są również szablony z zaznaczonymi imieninami na każdy dzień. Serwis Foto4U daje również możliwość stworzenia spersonalizowanego kalendarza ze zdjęciami, w którym sami zaznaczymy ważne dla nas daty urodzin, świąt, a także innych uroczystości.

Jak stworzyć własny kalendarz ze zdjęciami?

W serwisie Foto4U, dajemy możliwość samodzielnego zaprojektowania kalendarza foto tak, aby najlepiej pasował do indywidualnych preferencji. System tworzenia FotoKalendarza działa w bardzo prosty sposób, a cały proces przebiega w trzech krokach:
  • Rejestracja na stronie internetowej https://www.foto4u.pl
  • Wybór wzoru kalendarza ze zdjęciami
  • Dobór zdjęć na każdy miesiąc

Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Punkty Odbioru
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2019 Foto4u. All rights reserved.


�adowanie danych...