FotoKalendarze - kalendarze ze zdjęciami

Szczęśliwi czasu nie mierzą, ale odliczają dni do wyczekiwanych świąt i ważnych wydarzeń! Dlatego w ofercie Foto4U znajdują się FotoKalendarze, dzięki którym żaden dzień nie zostanie już więcej pominięty i zapomniany. To niezwykle użyteczny gadżet. Przy przewracaniu kartek kalendarza ze zdjęciami z nowym miesiącem, możemy wspominać wspaniałe chwile z życia naszej rodziny. Jeśli szukasz pomysłu na oryginalny prezent, który wywoła szczery uśmiech na twarzy bliskiej osoby kalendarz ze zdjęciami będzie strzałem w dziesiątkę.

FotoKalendarze 2023 20x30 cm

Pomysł na sentymentalny FotoKalendarz

Ze względu na wartość sentymentalną, kalendarz ze zdjęciami może pełnić rolę pięknej dekoracji domu. Przy każdym kolejnym miesiącu, możemy dobrać zdjęcia, które klimatem pasują do zmieniających się pór roku (np. zdjęcie z minionych Świąt Bożego Narodzenia umieścić na stronie "Grudzień", a fotografie z podróży na jednej ze stron przeznaczonej na miesiące wakacyjne. Kalendarze ze zdjęciami mogą mieć bardzo różny klimat – od świątecznych, poprzez stylizowane, wakacyjne, aż po zdjęcia z sesji fotograficznych. Warto dopasować je np. do wystroju wnętrza czy tego, o czym najbardziej lubimy sobie przypominać. Dzięki dużej różnorodności motywów, własny kalendarz ze zdjęciami będzie świetnie prezentował się zarówno we wnętrzu nowoczesnym, jak i bardziej klasycznych, a nawet urządzonym w stylu boho czy etno. Foto kalendarze mogą ozdobić praktycznie każde pomieszczenie w domu!

Kalendarz foto warto również zabrać ze sobą do pracy. Mając przy sobie ulubione zdjęcia z rodzinnego archiwum będziemy mogli pamiętać o swoich bliskich w trakcie wykonywania codziennych obowiązków. Kalendarze z własnymi zdjęciami w pracy powinny być jednak raczej stonowane i subtelne, by nie wywoływać niepotrzebnego poruszenia. Fotokalendarze mogą być nawet ciekawym pomysłem na dekorację firmową, jeśli umieścimy na nich zdjęcia z najważniejszych imprez i uroczystości.

Unikalny design kalendarza foto

FotoKalendarze zawieszane w rozmiarze 20x30 cm dostępne są w dwunastu różnych wzorach, a kalendarze ze zdjęciami w formacie 30x45 cm można stworzyć korzystając z dziesięciu szablonów. W zależności od indywidualnych preferencji możliwy jest wybór koloru tła białego lub czarnego. Dzięki temu mamy gwarancję tego, że kalendarz ze zdjęciem będzie wyglądał dokładnie tak, jak tego oczekujemy. Produkt można również nieznacznie zmieniać, nadając mu własnego charakteru. Kalendarze foto mają również inny układ dni i tygodni w miesiącu. Ciekawą opcją są również szablony z zaznaczonymi imieninami na każdy dzień. Taki kalendarz ze zdjęciamina zamówienie może być doskonałym prezentem dla zapominalskich członków rodziny. Serwis Foto4U daje również możliwość stworzenia spersonalizowanego kalendarza ze zdjęciami, w którym sami zaznaczymy ważne dla nas daty urodzin, świąt, a także innych uroczystości.

Jak stworzyć własny kalendarz ze zdjęciami?

W serwisie Foto4U, dajemy możliwość samodzielnego zaprojektowania kalendarza foto tak, aby najlepiej pasował do indywidualnych preferencji. Fotokalendarz najlepiej zamówić końcem roku, jednak nie jesteśmy ograniczeni datą w żaden sposób! Jeśli chcemy podarować kalendarz z własnymi zdjęciami na urodziny, złóżmy zamówienie niezależnie od danego miesiąca. System tworzenia FotoKalendarza działa w bardzo prosty sposób, a cały proces przebiega w trzech krokach, dzięki czemu nawet osoba nieznająca programów graficznych poradzi sobie z zamówieniem. Należy pamiętać o tym, że piękny fotokalendarz ściśle wiąże się z jakością fotografii, dlatego stawiaj wyłącznie na nierozmazane ujęcia o wysokiej jakości. Jak zamówić kalendarze ze zdjęć:
  • Rejestracja na stronie internetowej https://www.foto4u.pl
  • Wybór wzoru kalendarza ze zdjęciami
  • Dobór zdjęć na każdy miesiąc
  • Wybór miejsca odbioru i sposobu płatności
  • Kalendarze ze zdjęciami trafiają do naszych rąk!

Trwa przeliczanie zamówienia...

Loading
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Punkty Odbioru
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki zdjęć online, Foto Prezenty, FotoPlakaty, FotoObrazy na płótnie, FotoObrazy na płótnie w ramach, Zdjęcia w ramach, Zdjęcia na Szkle Akrylowym, Zdjęcia na Piance PVC, Zdjęcia na Alu Dibond, Zdjęcia na biurko na akrylu. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy Fujifilm.
Copyright © 2009-2024 Foto4u. All rights reserved.